Rapio ledas

HC, mazai matei Juokiasi esu mates ir liandzbergi, ir sustauski, ir paksiu Juokiasi is situ tryju paksius durniausias, net nedurniausias, o sergantis sizofrenikas Juokiasi

ibb.co/74d3bNF Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Norėčiau tas eiles pažiūrėt Cha chaNu tiesiog nevykęs verslo modelis sena mašiną atkelinėt, jei tai ne kolekcinė. Kaip ir statyboje, visi visada sako - griauni nx statinį ir statai nauja - daug pigiau ir optimaliau. SU auto tas pats, sena auto neverta prikelinėt, nebent esmines “skyles” užlopai ir parduodi/važiuoji kol važiuoja.

nakčius Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Rafi, yra zmoniu kur nori turėti gerą mašina, kad ir tą patį pasata,o ne rafinuota transporto priemone. Kodėl tau tai atrodo kosTmosas aš nežinau.

BrizgGali, o man atrodo, kad to nori tik bulbašai, xoxlai, ir kitokie gonodonai, prieš 20 miatu paveiksliukų prisivepsoje…“kai uzaugsiu, aš ir tokią turėsiu”

nepazystu as tu tavo draugu gonodonu Ne ir nezinau ko jie nori Ne

brisiau, yra tokių, bet - mažuma. O ir iš tos mažumos, retas kuris moka bent jau mobile.de kainą. O kur parvežimas+marža. Tai iš čia ir gaunasi - nori gerai, bet moka max autopliuso vidurkį.

nu pazystu turbut 3 kurie pirko is jo masinas, vienas jau net ne viena. Taip, mazuma, o kiek perekupu siulo srota? Cha chatiesa del statybu - kai nuperki ne naujos statybos buta tai irgi griauni nx statini ? Juokiasi

buves bendradarbis toks, nusiperka lavona, atkeline, viska sutvarko, pavazineja koki men/2 ir stumia tipo ner kas tvarkyt neidomu, perka vel koki lavona, parduoda tai rinkos kaina, ar iseina i pliusa bbis zino, bet kaip supratom jo toks hobis sadomazo Juokiasi

m.kauno.diena.lt/naujienos/klaipeda/nusikaltimai-ir-nelai mes/v yriskis-i-parduotuve-zingsniuoja-be-kaukes-paprasytas-ja-uzsideti-issi traukia-lytini-organa-1013124 va taip va