Rankinukas=gyvenimas?

O vat man klausimas kilo: kas kiek laiko keiciate rankinuka? T.y. ne kaip daznai perkate nauja, o kaip daznai keiciate turimus? Nes daug kam tai yra sunkiausias darbas - persidet is vieno rankinuko daiktus i kita.
As keiciu mazdaug kas dvi - tris savaites, o kartais ir dazniau. Buna, kad rankinukas tiesiog “prilimpa”, ypac jei jis naujai pirktas… Cha cha

Panele, prasau neperdėkite: pinigines tikrai niekad (arba l.retai) duodu pasaugai Cha cha

nors turiu daug rankinuku, bet daznai tingiu persidet visus daiktus, tada uzsinesioju vienaJuokiasi keiciu dazniausiai, jei keiciu ir drabuzius. tada geriausiai tinkanti renkuosi. dabar turiu 2 naujus rankinukus, su kuriais nesu niekur isejus. nelabai senai pirkti. kaip tik reiks persikraustyt turta i viena is ju, nes pradejau nesioti kita paltaCha cha

niuz smutkes persideti is vieno i kita tikrai atsakinga procedura ir ja atlieku esant reikalui, pvz jei matau kad didele tase man tuo metu nereikalinga tai einu su maza, pvz i kina su lagaminu juk neisi, tada persimetu tik tai, kas svarbiausia ir leki su mazyte tasyte… o jei neiseina numatyti isvykimo uztrukimo laiko tai tuomet lekiu su didesnes talpos sandeliuku Cha chaLabasNekaltas

mmm…
beviltiska! Juokiasi kam tie rankinukai is vis reikalingi? Pavargęs
pasiemi tasiuka persimeti per save isimeti mob. pinigine ir viskas Taip
kai pagalvoji kad kaikurie ten susimeta puse savo namu tai net klaiku pasidaro… Vau!
ir kam jie is vis reikalingi Kvankt? juk dazniausiai viskas i kisenes telpa Valio

O dabar man toks klausimėlis kilo, nes pvz aš rankinėje nešiojuosi viską, ko gali prireikti, o ji pilna ir dar atrodo, kad visko labai reikia. TAi pagalvojau o kas būtų (tphu tphu tphu) jei ji pavogtų… Kanda taigi tiek daug galima prarasti…

nenesioju rankinuku…nebent tase Gerai…o siaip megstu is vis be nieko vaiksciot…

Tikrai ne.Aš ten nususikišu 1/2 savo daiktų.what for?
Kuprinė daug talpesnė ir patogesnė.Mirkt

oi kaip nemegstu tu kvailu ala odiniu rankiniu,kurias visi turi… Nekaltas Blogai

turiu toki nedideli ADIDAS tasiuka.Gerai dabar visalaik ji nesiojuos.jis toks kartu ir paprastas ir kartu unikalus. ;} dar Lietuvoj cia su tokiu nemaciau ;D niekuo jis neypatingas gal.nu zodziu…;D
tai daug nesidedu ;> nors nemazai telpa,bet ne… nesidedu visokiu nereikalingu nesamoniu.visada deduos tik tai,kas tam isejimui bus reikalinga.nu ir niekada neistraukiu markerio Cha cha kas ten zino,prireiks gal.

turejau toki tikrai unikalu CAT firmos ;D ant kurio buvo didele geltono traktoriaus nuotrauka ;D vienintele tokia ir temaciau pas save.
oi daug ten telpa ir tilpo.Geraibet pasidare ji man per didele.
siaip rankinukas - akcentas.

seip tikria negyvenimas. Turiu 3is tases per peti nukarusias kurias myliu… turiu viena rankine “lagamina” kuri dievinu didelis…telpa viskas ko reikia Myliu ir siep turiu tipo rankinukus pora.Juokiasi

Man patinka rankinukai arba nedideli tasiukai su ilga rankena. Uzsikabinu kaip “pastininkas” ir pirmyn (dar yra nedidelis privalumas , kad taip uzkabinto rankinuko neisples pro sali einantis vagisius).Tūsas

esu rankinių maniakė.patinka talpūs,patogūs,patvarūs,mieli.originalūs… dažniausiai tenka su talpesnėmis,didesnėmis ir tvirtomis rankinėmis vaikščioti,kadangi pastoviai daug šmutkių tampausi[knygos,kosmetikos truputis,dažai ir dailės priemonės],vaistai,cigarai,ačkarikai,kvepalai…etc etcCha cha,o dar gi kartais neplanuotai išvyka užklumpa kur nors į pasaulio kraštą kai namo kelias paras negrįžtu.
aišku būna ir su miniatiūrinėm tašytėm išlekiu.svarbu cigarai tilptų ir piniginė su mobiliuoju.

ot tai priprašiauKvankt?

Man ir patinka rankinukai. Tik capt uz rankinuko ir kad begu, kad begu Klasta

mano rankinukas geltona kuprinė, kurią dievinu. šiaip tai man patinka tašės visokios į jas bent kažkas telpaLinksmybės

aš tai mėgstu ir dideles tašes, ir mažus rankinukus, priklauso nuo to, kur einu, ar šiaip, ką nešuosi. Bet dažniausiai tenka tampytis didelę tašę, į kurią viskas tilptų. Mano rankinukas - nesvarbu, mažytis ar dideliausias - visad prigrūstas šlamšto visokio, pradedant pinigine, telefonu, baigiant maistu, kartais ten voliojasi kelios poros pirštinių, knyga kokia nors, rasti ką nors ten - be šansų. Bet aš nemoku kitaip.

beje, turiu turbūt virš 20 visokių rankinukų…niekad neskaičiavau, iš tikrųjų. Visokių dydžių, spalvų. Man jų net pirkti nereik, mano mama mėgsta pripirkti, aš namie pasiknisu ir vis randu ką nors gero.

turiu gal virsh 20, tai visi arba labai mazhi arba dideli, ir dauguma keisti, tie mazhuciai tai dazniausiai apvalus, tabletes formos, o dideli… Cha cha va vakar nusipirkau didele odine keliontashe kuria neshiosiu kaip rankinuka, nu ji tikrai didele, dar ant jos bon Voyage maizukas uzhrashiukas yra Cha cha