RafinuotasDetailing

Pradedu itarti kad Rafis arba AI botas, arba klonas. reikes kada pamacius paklausti ar lankosi bangoje Paplepėkim

klysti žmogiška, svarbu nepasilikti klaidoje Angelas

Remigis apie matavimo vnt Juokiasi Žliumbia Juokiasi Gerai

Tai faktas kad tie 400 mikronu nebus lako sluoksnis. Bet kiek esu mataves su dažu matuokliu, garažinio dažymas 350-400mikronų dažniausiai Nekaltas ir čia be špakliaus aišku. tik gruntas,baze ir lakas.

Na jei poliravimas su nertos vašku, tai ne. Bet jei po 10m eksploatacijos nepoliruota mašina nuskust tą, tebunie 25-30proc lako pašalinant gilesnius ir smulkius įbrėžimus - tragedijos tikrai nebus.

kad aš neklausiau, o teigiau ir tų žodžių neatsiimu. Jei būsi gudresnis, pasijutubinsi ir pamatysi Labas

Rapli, “nuskusti” reikia tiek, kiek reikia pašalinti didelę dalį defektų, o ne procentais tavo kažkokiais susigalvotais. Cha cha Šiaip, nevaidinęs speco, gali nueiti į forumus ar grupes ir pasieškoti, kiek mikronų daugmaž nusiima standartiškai ruošiant kėbulą. Gerai

Auri, viskas priklauso nuo defektų, jei defektai giluminiai ir jų begalo daug, tenka ir 30proc pašalinti lako, vietomis

Off-topic, kroviau žieminius Q7 guminius OEM kilimus į antresolę - vairuotojo kulno vietoje prasitrynė kiaurai per tris sezonus. Pavargęs Kainavo, kaip karvė, atsimenu, dar tokio čiūdo su nei vienais kitais kilimais neturėjau. Kokybė. Pavargęs

sixeri, matavo žmogelis po sušiaušimo kiek mikronu nukrito.

Milimetrais! Gerai

Kerziukais. Drovus

nu čia su mil ir mm tai gerai išpirko fujima Cha cha

offtopic: gavau iš vmi skambuti, kad mano skelbimas be sdk kodo Apakęs pasakė ir mano vardą ir pavardę… matomai iš apliuso pramušė mokėtoją Taip PavargęsSako, nep1sa kad auto pirkta prieš šį įstatymą(balandžio mėn), jei pardavinėji - privaloma išsiimt. Sako kas savaitę peržiūrim, ir jei antrą kartą busit neišsiėmė sdk kodo, kviesim pas save - rašysim baudą Cha chaIvedžiau feikinį sdk, ir ką, nebeskambino Juokiasi JuokiasiAi dar prikolėlis. Bmw f10 520d pardaviau perekupui kitam(čia tas juodas kur buvau foto metes) anas įdėjo į autopliusą. Rida tikra buvo 400k~ skelbime nurodyta 200k. Skambina iš prokuratūros(tiksliau tyrėja), sako jūs parvarėt bmw? sakau jo aš. Sako vilnietis piktas parašė pareiškimą, kad parduodama auto(jis jos net neapžiūrėjo, tiesiog skelbime pamatė), yra su suklastota rida. Ir mentūra pradėjo tyrimą Apakęs Taip tai apsiklausė mane kažkiek, ir baigėsi tyrimas. Bet šiaip, geras prikolas kad galima jau parašyti pareiškimą netgi internete parduodamai auto, jei suklastota rida Gerai ir į tai reaguojama

Auri, tai kad nedaug tie kilimėliai kainuoja ~70eur jei gerai pamenu Cha chaNeturėjau jokių problemų, nors 5 skirtingose Audi turėjau, aišku daugiau 35k km nei su viena nenuvažiuota, tai gal dėl to Cha cha

Mokėjau ~120, rida 60, kokybė Veee

nusipirkau guminius is pigu lt ten uz 25 gal. dvi ziemos kolkas gerai viskas. pirkau skudurinius autobaimei tai 8 metai dar ne skyleti.

Auri, aš prasukau nemažai km, nieko nesimatė. Kaimynas atidavė auto po 3m, prasuko 120k km, kilimėliai idealūs. Gal tikrai keisti reikia aukštakulnius? Cha cha

A tai kodėl su tais pačiais aukštakulniais kitų gamintojų OEM kilimai laikė kuo puikiausiai? Idėja Cha cha

tiek metų su tais pačiais aukštakulniais Gerai

Perku brangius gerus batus, nematau reikalo keisti kasmet. Nežinau Jei norėčiau kokią dukterėčią suvilioti, gal stengčiausi būti madingu. Juokiasi