R350

3 kedutes,vezimas,kalnas rakandu…placiau galima? p.s.ar pats nevaziuosi su seima? Šypsena

kupe, 3 eilės sėdynių šitame Cha cha

Drambliais šitus vadinu Šypsena man nuo pasirodymo lipo šitie dėl savo retumo, brangumo ir beztolkiškumo su šituo modeliu Cha cha važiuoja kaip senas tikras mersas Taip

kupe nelabai suprantu ka cia klausi? Nekaltas

Robi,tai as suprantu…bet jei vezimas su rakandais,tai lieka 5.Kazkaip netikiu,jog vidurineje eileje sudesi 3 kedutes…ne tokia ta vidurine eile,kad 3 tilptu.

kupe, taigi zmogus turi jau ta masina- sakai iki 3-ju nesuskaiciOja ? Cha cha

nu antroje eilėje 3 vietos yra, tai bbž kaip gali netilpti Šypsena aš kai vaikų neturiu gal neįsivaizduoju realiai tų kėdučių gabaritų matyt Laimingas

Suskaiciuot yra viena,bet sudeti 3 kedutes i vidurine eile,visai kita Šypsena

I vidurine eile dedasi 2 i prieki ziurimos ir i viduri viena atbuline. Tada galima deti atbuline i prieki ir Moteris gale per viduri. I trecia eile dedi viena vaika, i antra eile 2 vaikai ir dar vietos yra. Deliojasi tos kedutes cia gana gerai. Aisku ne kokia pacifika nauja, nes buvo mintis ir ja pirkti, bet pavaziavau su ja ir kazkaip nekilo ranka moketi 20ke, kai sitas manau geriau vaziuoja, tik pas ana daugiau visokiu navarotu.

mercedes-benz-nc.com/space_variability.0007.html

Zhakai,kad taip sudeti turesi pirkti mb kedutes…o ir kedutes dar skirtingu dydziu,nevienodos…nes aisku vienodos taip netelpa

Nu mano kedutes butent taip ir dedasi, dvi isofix is sonu, o maziausia i viduri ant dirzo. Cia vinintelis dalykas, jei nori matyti maziausia, tai permeti kedute i prieki ir seda vienas suauges i gala.

Ar tikrai dejai?nes is postu atrodo,kad nieko tu nedejes Cha cha…gi butum parases,kad TELPA,o ne visokias hotkes rases su atvirksciai ir t.t.

Dar vienas tevas su vaikais Cha cha

Tų kėdučių pasirinkimas begalinis, tik pritaikyt reik. Kaimynas du metus fl R’ą trynė su trim kėdėm antroj eilėj. Matydavau kasdien kaip į tą mašiną visus susodina.

Kostai,tu paziurek i tourano vidurine vieta ir sito R. Touranas realiai turi pilnaverte sedyne viduryje,o R ka ten turi?-realiai porankis Šypsena

Nu man aktualu bus vezti ir 3 suaugius + 3 vaikus, nes taip keliaujam bent 2 kart i menesi vasara ~500km, tai ziurejau iskarto kaip issidelios viskas. Nu jei i tokio dydzio auto nesugebeti sukisti 3 keduciu, tada jau beda kazkur. O didziaja laiko dali sitos auto marsrutas bus ryte 2 km iki mokyklos, gal i kokia parduotuve ir po pamoku vel iki mokyklos. Manau savo darba atliks.

Ieskau sau irgi dabar varianto su 3 vaikais. Tai manau xc90 2007-2010 metu benza imt.

Vyr,bet faktas, kad tu nebuvai sudejes tu 3 keduciu isvis dar sioje masinoje Cha cha

I GL buvau sudejas, kuris yra tokia pati auto, tik ten kojom vietos maziau. I sita net nekisau, nes zinau, kad telpa ir dar vietos liks priekyje. Dabar dar atsidariau tech duomenis, tai R 2mm platesnis uz GL tai realiai is plocio vidus bus identiskas. Ir ilgesnis jis 6cm. Negalejau pagalvoti, kad daeis reikalai iki tech duomenu tikrinimo, kad i R klases MB telpa 3 auto kedutes Cha cha