R32

aisku jei jis kainuoti bent panasiai,kaip patikimieji konkurentai Cha cha

as irgi jamciau bet kad man 4 duru reikia ir sitas nei per kur nepapuola i mano sarasa

Vaziavus, nevaziavus, bet del savaitgaliniu pasivazinejimu, nematau prasmes moket kruva pinigu. va, tarkim, GDI, maseratis, visai kas kita. ir is srauto issiskiria, ir toki guoli i vieta padetu kaip vaika. ar ne? o porso maseratis gal nepadetu jo i vieta?

kad cia daily driver prie ko cia savaitgaline masina

prie ko cia padetu/nepadetu,kaip vaikas sneki. Mirkt kas perka golfa,tas nepirks mazeracio,o ar slalome padetu mazeratis golfa,cia jau nebuciau tikras. ps. kiek naujas toks gOlis kainavo?

kas perka golfa niekada nepirks italo, ir ačiū dievui Taip Cha cha

italai yra ahujenos automašinos Gerai

kiek kainavo nerandu, bet ishliekamaja verte palaiko Gerai

Kokia, kokia cia masina? Cha cha daily driver? Cha cha kazko as cia nesuprantu… Cha cha plem, tai gal ir RS’ai, RX’ai, XR’ai ir t.t. yra daily car’ai? Nekaltas

px ta isliekama ,bent as neperku masinu su vizija,uz kiek ja parduosiu Cha chasiaip kas palaiko verte,tai corola,ta blia padla 2002m 1.6i kainuoja tiek pat ,kiek a8 tokiu pat metu Juokiasi

Soprano, pagal ka sprendi? Cha cha

Helix>nu pvz CTR man asmeniskai kasdiene masina,o jis tiesioginis golf konkurentas

cia gi nera kazkoks exliuzivas tas r32 kad lygint su maseraciais ir pan, pilnos gatves vazineja ir i savaitgaline masina cia tikrai nepanasu, nebent ten pasiruostum sportui ar kokioms parodoms Šypsena

Dr, nu… ka zinau… Cha cha pas kiekviena savi vertinimo kriterijai. pas mane tarkim, kasdienine masina prasideda nuo zodzio dyzelis… Cha cha

o man dyzelis nieko nesako,man aktualu logika ir skaiciavimai,jei per metus prasuku 10kkm,tai man ir 4litru bendzininis kasdienis Cha cha

Per metus 10 kkm? Apakęs oho… tada jo. 4L kasdiene galima sakyt. Taip

kad nera man kur makaluotis,iki darbo 13km,i ji vaziuoju per menesi 8-10kartu,per menesi gaunasi max 300km,nuu ziema dar 300km prasuku,summarum per menesi gaunasi 600km,per pusmeti 3500km,kitus 6500 jau vasaros/pavasario sezonui pasilieku,nors atrodo,kad vaziuoju nemazai

tai tavo DD gali atrodyt kaip savaitgaline tada Cha cha

Plia… geras. Apakęs as kai dirbau, tai per 3 men 10kkm susukdavau vien i darba vazinet.

sita golfa pirko triju metu senumo pries tris metus , tada kainavo 15 k svaru , dabar jo kaina 7 k svaru , su juo vaziuojama kasdien i darba , tai ne savaitgaline masina Mirkt