R/S GERAS FM Vilniuje 101.9 Fm

labas fm juk jau 100 metu kaip nebera Šypsena , o tai ar yra labai svarbu dabar kodel taip nutiko? Šypsena

Koks skirtumas kad 100 metu,man tiesiog idomu,man labiausiai patiko LABAS FM,is visu esanciu stociuŠypsena

kiek zinau,tai shi radijo stotis jau greit transliuos visame VILNIUJE (gandai sklando). Man tai ju muzikinis formatas visai nieko, kazkiek primena senaja "Brodvejaus" grojama muzika. Kietas manau jie tikrai taps vieni ish populiaresniu r stociu, na tikrai ne tarp teenageriu (sorry, jei ka izeidziau Mirkt ). kitavertus, visuomet sakau taip Taip gerai iniciatyvai!!!
Sveikinu, manau viskas neblogai Gerai

Labas

Na as jos Panevezy negirdziu bet is jusu pasakojimu susidariau nuomone,k ad man si stotis nepatiktu.Manau per laidotuves paklausysiu liudnu ir ramiu dainu, o kol kas reikia gyvent.
Bet bet kokiu atveju sveikinu tokia iniciatyva.
Kuo daugiau skirtingu radijo stociu bus, tuo mums,klausytojams, geriau!

GR FM atrodo vadinasi ar kaip ten…
bet kaip ir per visas normalias stotys bus ir pas juos sava laida su klubine muzika, tixliau progressive, o ves ja Andy ir Alex Virtual (ex Mixmasters)

Tai gerai. Juk jie ikure A2 klumpakoji. Tai dabar irgi parstumines progressive music Lietuviam Šypsena
Dziugu!

neisgirdau nieko, kas pralenktu ar bent prilygtu Pukui2, Uzupio Radijui ar kazkam is Spiritus Movens, ir nieko, kas priverstu bent uzmest ausi.
isvardintas formatas manes absoliuciai nedomina, nebent gal tos "temines laidos" - na, kada gi vyxta tokia, tarkim, temine laida, kaip mineta, skirta jazz’ui?

GR FM = Geras FM

Mano subjektyvia nuomone jazz’o vilniaus r/s jau pakankamai…

Gariunu radijas = GR FM = Geras FM
?

Va cia tai gerai jei bus tokia laida!GeraiTaip
Tik gaila kad as ne vilnietis ir negalesiu girdet…Žliumbia

Kaip vadinas as zinau… tiesiog pasirode, kad jie persivadino… Nekaltas

Nieko keisto zinant gariunu ivaizdi ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

Nei naujumo, nei ishskirtinumo… shiryt klausiaus… hmz.

pasakykite nors viena radijo stoti, kuri grotu kazka naujo ir butu populiari lietuvoje…
noriu pasakyti tik tiek, kad gerus kurinius renka patys klausytojai, o nuo klausomumo ir parduotu albumu jie tampa hitais arba ne, tad Geras fm, mano nuomone pataiko i geriausiu visu laiku hitu radijo stoties statusa.