[quote] Kur ziurit???

Dar prisimeniau,vakar kai maduziaus i laikrodi ziurejau,nes nenorejau praziopsot Kobra11 Nekaltas Liežuvis

Cha cha Cha cha siaubas… kaip galima ziureti i save veidrodyje kaip maudaisi? Cia duse turbut?

O ne kaimynas i tawe? Cha cha

I savo Plaukuotasias… Juokiasi Gerai

I skyle vonios apacioje…

uZsimerkiu ir PASMAUKAU!!!

as irgi i krana

**

**

Kaip galima i nieka neziuret?hmmmzzz… Nekaltas As tai ziuriu i rankas arba kojas kaip jos po vandeniu sustoreja o istraukus darosi tokios sunkios ir plonesnes…

ai vnz beprasmiska tema, jai buciau merga i save ziureciau Mirkt

kaip sita tema dar neuzrakinta?! Apakęs pzdc…

buna visajp… kartajs kaj apsisuku duse kad vanduo begtu ant nugaros ziuriu i krana bet tuo paciu matau ir savo pedas kaj plaunu galva ir ja palenkiu zemyn matau visa kuna zemyn nuo kaklo kaj pakeliu galva kad nuskalauti sampuna matau lubas kajp sukuosi po salto vandens sroves njeko nematau nes viskas susiljeja kaj maudaus ir uztrunku nes kazka mastau ziuriu i du burbuliukus -duso duru rankeneles … kur dar … manau kad viska isvardinau ajsku kaj ziuri i kazka mataj ir taj i ka neziuri trp tu dalyku ir visos grozybes ir nepagejdaujami plaukaj kajkur… kogero viska isvardijau ka tik atsiminiau kaj nuejsiu maudytis butinaj paziuresiu…

NEsishukuosiu kaip visad issamiai … Bučkis Gėlė Ne neuzhrakinta…ir dziaugiuos… Kodel taip nepatinka?Tai man idomu kodel jus tokie nedraugiski?

ash irgi bunu uzhsimerkes turbut… visu pirma nieko naujo turbut nepamatycheu, o antra tai tam kad vanduo i akis nepapultu… manau dauguma irgi panashiai elgias

begu ivone paziuresiu…! Tūsas

lenore noriu ir keikiuos Nekaltas nx ir vapse ka tu cia man ****elini ka daryt o ko ne Kanda

o man butu galima Drovus[Juokiasi]

kur kas?.. kazkokia avarija cia…

I ventiliacijos groteles Cha cha

Kur prausiuos ten ziuriu Cha chaxaxa…