"Žvakės" tipo KKK .Stropuva, Rudesta ir kt. Eksploatacijos džiaugsmai ir rūpesčiai.

[/quote]

och… Nežinau zmones, o jus foruma - skaitote? Nežinau

[/quote]

Nesupratau? Cia kuri foruma mes turetume skaityti?

Gal tinka tokie inverteriai cirk siurbliukams? ypac tas uz 56 Cha cha
http://www.e-markets.lt/index.php?cPath=103

Gerai

Taip

tu su vytu susisnekejai jau?
Nekaltas

Pasidalinsiu patirtim:
vakar buvo aras - numontavo grindinio siurbli ir uzdejo vamzduka tiesiai. Siandien uzkuriau katila.
Afygiennai!
Kol visos termogalvos atviros - per grindini srautas minimalus (bet eina). Uzsidare termogalvos - atsistate srautas per grindini. Tai mano atveju yra gerai, nes kai namai vesus - radiatoriai juos mikliai pasildo. Kai termo galvos uzsidaro - padideja srautas i grindis, kurios neturi ribojimo ir letai, kaip i akumuliacine - krauna siluma i betona Gerai likau ziauriai patenkintas Gerai.

O dar kadangi pas mane srautas pats minimaliausias kiek imanoma - i grindis viskas eina be pamaisymo, letai ir superiskai tolygiai syla. Tūsas

super Gerai as tiek pries 2 metus uz berza mokejau.

o galima ir man…? Flirtas

nera pas zvakes 20 ir vargu ar kada buna
17 geriausiu atveju - kai katilas osia kaip turbina.
O ‘ramybes’ busenoje max 5.

kad montazas ne koks - nesigincyju, nes pats viska savo rankom ir uzsispaudziau. Kad is 30 jungciu pora ne taip - nieko stebuklingo. Perspausim.

O del boilerio, tamsta, esi neteisus. Pas mane boileryje daugiau kaip +65C nebuna, nes turiu namie mazu vaiku ir vaisai nevilioja perspektyva gydyt jiems ranku nudegimus, kai jie neprotingai maisytuva atsisuks. Taip kad karstas vadentiekis pas mane niekad neisiskes.

Sako, reik ta alkune apsiltint Gerai. Temperaturos ziauriai skirias, todel kemsasi…

koks skirtumas kas kaip ce los ar buciuosis Cha cha
seip galetu ne vien tik stropuvos kam skriaust tuos kurie turi bet koki zvakes tipo katila
gi yra ir riudestu, liepsneliu, aremiko zvake, seifuva, dar toks hibridas yra ekonoterm
Nekaltas

prognozuoju, kad sita tema bus temos “Liudni KKK nuotykiai” dublikatas, siulau palikt jau esama tema, jos pavadinima pataisius: “Liudni KKK SROPUVOS nuotykiai” Gerai

va va va vat sito senai reikejo Gerai

Žvakės tipo katilų montavimo ir eksploatavimo džiaugsmų ir rūpesčių kampelis.

Rašykit kokį katilo modelį naudojat / kuro rūšį / šildomą plota kv.m.

"Žvakių" savininkų klubelio nariai:

Zanooda. S-20. Malkos. 160kv.m.
sanimra. S-20. Malkos. 140kv.m.
arkava. S-20. Malkos. 120kv.m.
Shadow_man. S-20. Malkos / anglis / briketai. 140kv.m.
MariusB. S-20. Anglis. 100kv.m.
kojotty. S-20. Malkos. 150kv.m.
Niek@s. S-20. Anglis. 120kv.m.
___Bartas. S-40. Anglis. 190kv.m.
VanBuren. Ekonoterm 20kw, 100m2+80l boileris. Namas ir stogas nesiltinti.
Vytas911. S-10. Malkos, briketai. 90kv.m.
Zygan. Ekonoterm 20 KW, 120kv.m. + boileris 200l.
Endis. S-7. Malkos. 80 kv.m.
BertaMarija. S20U
Karrlsson, S-10, Malkos. 92kv.m.