"Requem for a dream"

Topic’o pavadinime palikta klaida.

Būtent TaipO filmas vienas geresnių. Jo negali žiūrėti valgydamas popkornus. Happyendo nė kvapo, o juk realybėje dažnai taip ir būna, tad niekaip neapkaltinsi ‘tolumu nuo tikrovės’, kas dažnai nutinka žiūrint filmus. Realistiškas, bet kartu ir paliekantis įspūdį, sukrečiantis bei ‘numušantis’ nuotaiką likusiai dienos daliai. Vis tiek būtina pamatyti. Jį pamatęs žmogus, jei anksčiau dar mąstė, jog tiesiog pabandžius narkotikų galima bus greitai juos mesti, tai dabar pamato visai kitokią situaciją. Čia niekas negerėja, o ritasi žemyn, žemyn… Galiausiai baigiasi. Viltis pabėgti nuo problemų jau seniai žuvusi. O žiūrovai lieka sukrėsti, kokia bent jau aš po kitų filmų apie narkotikus - minėtų Trainspottingo ir Spuno - visai nepasijutau. Trainspottingas kažkoks atitrūkęs nuo realybės - ten viskas atrodo nerimta, nors pažiūrėti filmas vertas. O Spunas man visai nepatiko, kažkoks vietom net juokingas, bet iš blogosios pusės Ne. Kitą to paties režisieriaus filmą ‘Pi’ taip pat mačiau. Sakyčiau, dar keistesnis už šį. Bet lygiai toks pat tamsus ir niūrus. Matematika - gamtos kalba Laimingas

filmas tikrai geras.visais aspektais,manau.Tik as tokiu nemegstu, man jie per ziaurus.Uztenka man ir tu ziaurumu, kuriu pamatau reliame pasaulyje.

eilinis? kas eilinis? muzika? vaidyba? siužetas? montažas? išties, būtų labai idomu išgirsti, kas čia tokio eilinio parodyta. O kam patiko šis filmukas, tai rekomenduoju “Numirėlio batus”, ten tai… be komentarų…