" P a p u k a i "

Man atrodo, kad kol pana nepagimdzius ar bent jau nesilaukia tai ne. Bent jau kiek as maigiau, tai isspaudziau tik tai didziuli panos pasitenkinima. Speneliai joms labai jautrios vietos.

Joos nepataisomi…Cha cha

Taigi uzdustum tarp milijonu papu, nezinotum nuo kurio pradet Mirkt

Eeeej…mustis nori?Cha cha joos ce prie mano nervu nesikabinkice jaunuoliCha cha i tejsma paduosiuCha cha

PoSiTiVe rašė:

Eeeej…mustis nori?Cha cha joos ce prie mano nervu nesikabinkice jaunuoliCha cha i tejsma paduosiuCha cha

ash nekaltas ji pati palindo

shrnz rašė:

ash nekaltas ji pati palindo

optimistasLiežuvis Prisisapnavo gal tau?Šypsena

…pasirodo visai nebloga tema…tiek atgarsiu susilavkėėė…
Raitausi skaitydama shrnz pasisakymus… Įdomu, jei shrnz, tavo brangiausia Justytė sužinotu, Šypsena kad tu nepasotinamas ir trokšti 2-jų milijonų papų…Beto visiems skelbi, kad Justei Tarp papų (tikriausiai šį savaitgalį) savo pimpaliuką trini…
…ajajai…shrnz…
JUSTE!!! AUUUU!!! KUR TU??? ATSILIEPK…JUSTEEE…

LCG rašė:

Hereja, pati eskalavai konflikta, o dabar pati likai nepatenkinta Nustebęs

ta ash ir bandau pasakyt ji pati palindo, o dabar nesilauzyk nepilnamete ash dar kur tavo pinigai ash tave i teisma paduosiu, geriau padarome hip-hop tarp papu Cha cha

Maladec shrnz, galingai prie bajerio esi Cha cha

Shrnz nepyk bet tau sperma smegenis apsemae.Prasyk Justes kad tau ja biski nulestu nes paskes smegenys,o jei juste napagelbes tai rankiniu budu nuleisk sperma Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Rally rašė:

Shrnz nepyk bet tau sperma smegenis apsemae.Prasyk Justes kad tau ja biski nulestu nes paskes smegenys,o jei juste napagelbes tai rankiniu budu nuleisk sperma Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

na nebent nuo spermos trukumo perdziuvo ir gal galim apie Juste taip nekalbet? Piktas

Jo jo paskutine paskutine…Shrnz kaip vilkas viena kale (ish jo puses JUste) susiranda tai jau visam gyvenimui… Cha chaCha cha

jei rimtai, tai jei siulo ishvaziuot i Paryziu ar dar kur ten mokytis ir siaip test karjera Liūdna, bl.e.t nx nezinau ka daryt, ash be jos tikrai nenoriu gyvent Liūdna

shrnz rašė:

jei rimtai, tai jei siulo ishvaziuot i Paryziu ar dar kur ten mokytis ir siaip test karjera Liūdna, bl.e.t nx nezinau ka daryt, ash be jos tikrai nenoriu gyvent Liūdna

Va-je-zaw…tik nerejk depresuxos…depresuxos tik nereik…viskas bus gerai…ania???Ir nebliauk,ner cia ko,uztvindysi cia mus visus Aš nekaltas

Nu va, Sharai, pasirodo tu isimylejes, kad ir kokiu bajeriu cia beskaldytum. Zinai, o tu jai sakei, kad be jos gyventi nenori? Galbut ji taip pat be taves gyventi nenori ir ne velnio niekur is cia nevaziuos. Siulau tau labai rimtai su ja pasikalbeti.

Tik nezliupk del mergos nevyriska.Jos del musu turi raudoti o ne atvirksciai Mirkt

LCG rašė:

Nu va, Sharai, pasirodo tu isimylejes, kad ir kokiu bajeriu cia beskaldytum. Zinai, o tu jai sakei, kad be jos gyventi nenori? Galbut ji taip pat be taves gyventi nenori ir ne velnio niekur is cia nevaziuos. Siulau tau labai rimtai su ja pasikalbeti.

o kas tau sake kad ash jos nemyliu? ir mes su ja kalbames rimtai, bet supranti yra viena beda, yra labai nedaug shansu kad mes dar 10 metu taip gyvensim, susituoksim ir t.t. ir jei ji dabar atsisakys kazkokio apsishikusio kontarkto ji gali daug ka prarast

Rally rašė:

Tik nezliupk del mergos nevyriska.Jos del musu turi raudoti o ne atvirksciai Mirkt

ash nezliumbiu, bet ash tikrai nzn kaip be jos gyvenciau

Sakai ji daug gali prarasti… o tu nepagalvoji, kad tas daug jai gali buti daug daug maziau uz tave? Aš nekaltas

Rally rašė:

Tik nezliupk del mergos nevyriska.Jos del musu turi raudoti o ne atvirksciai Mirkt

Vaje vaje…tik nesakyk,kad niekad nesi verkes…nepatikesiu vistiek.Gal niekas nemate to,bet verkt vistiek verkei…