"KRYZKELE": GERIAUSIAS FILMAS KURI MACIAU ar NIEKALAS?

sds visiskas. nesamone.

ejau del puskes kazkada…zodizu ten BELEKAS… banalybiu banalybe

sestadieni maciau. Man patiko visai, lengvo turinio toks Liežuvis daug dalyku spejau nuveikt kol ta filma rode Cha cha nors vienu is geresniu filmu nepavadinciau Apakęs

Baisu siaube, dar klausimas kyla?? totalus s**

nepatiko Ne Blogai pigus amerikietiskas filmas paaugliam

manau sitas filmas patiko nerealiems B.Spears fanams ir vaikams kurie dar nebaige pradines sules… Nekaltasman asmeniskai tai vienas is prasciausiu filmu Kanda

nemaciau,bet girdejau is draugu,kad Veee

neziurejau ir neziuresiu jauciasi kad bukas filmas…

maciau per TV rode…niekalas ir dar koks… Žliumbia

Totali lempa tas filmas.

Nors wienas normalus

man nelb patiko tixliau beveik isvis nepatiko

…niekalas… Veee…neradau nei vienos filmo kertes apie kuria galeciau ka nors gero pasakyti… Ne

tada kada ziurejau, visos buvom i ekrana ydebusiso akis, kzn. kazhkodel patiko,bet jis negeriausias;>

niekalas Blogai

Kryzkele- totali nesamone, laiko svaistymas… zodziu - *****

Eilinis filmas… Bet spyrs gerbejus turejo suzavet Juokiasi Tik nelabai suprantu pacios brit, ko lenda vaidint, jei visai nemoka? Nekaltas Matyt, populiarumas mazeja Šypsena

nu maciau as ta filma… tada kai ji ziurejau jis man patiko… nes patiko ir britney( aciu divuj,kad atvere man akis Cha cha)db tai ejlinis sh… Pavargęs

nu maciau as ta filma… tada kai ji ziurejau jis man patiko… nes patiko ir britney( aciu divuj,kad atvere man akis Cha cha)db tai ejlinis sh… Pavargęs

Manau, jog niekalas Cha chaTiesa sakant, nemaciau as jo. Ir visiskai nenoriu pamatyt Cha cha