/quit ~

jauciu jos tik pas mus Cha cha

Šeip nesidomiu,bet man atrodo pas mus tokių dalykų nėra.

Šypsena

Nefloodink.

Aciu.

aciu,motina terese…lb didelis nulis man tie perlai Liežuvis

kadangi mano buvusią mokyklą padarė 10metę, tai mes išsireikalvaom išleistuvių, 100dienio ir viso kito mėšlo kuris daromas baigiantiesiams mokyklas… Cha cha O va šiemet kai jau esu 12tokas viską patiriu iš naujo naujoje mokykloje, galiu pasakyt tik tiek, kad 10oje klasėje buvo smagiau… Nes vis dėl to tai buvo pirmoji mano mokykla…

Tu gal ramiau truputeli Mirkt. O man labai didelis nulis, kad Tau banas bus uzdetas.

Pas mus tai taip nėra… Nekaltas

nebudavo Ne nes gimnazijoj tik 9 - 12 klases buvo ir kas ateidavo tai jau kazkaip nebeisheidavo po 10 klasiu Cha chashiaip manau kad jei oras geras ir shilta, tai tikrai gamtoj fainiau Taipir aukletoja butinai pakvieskit Taip

nu liktai yra… tipo mum kazkada buvo tos isleistuves bet jau tokios lievos kazkokios, man nepatiko Cha cha

Mano šūlioj tai nėr jokių dešimtokų išleistuvių. Ir nereikia NekaltasO ir logiškai pagalvojus: kam eit į gimnaziją, jei po to žadi į profkę pabėgt? NekaltasPatalpa ar gamta manau priklauso nuo oro. O dėl auklėtojos kvietimo… Čia jau nuo Jūsų pačių noro priklauso Mirkt

Nevyko, nevyksta ir nevyks Ne Mirkt

na mes tikriausiai svesim kavinej…bet tiksliai nenusprandem Šypsena gamtoj nzn kaip nes priklauso nuo oro…jei bus apsiniauke ar salta nelabai kaip norisi svest Šypsena

nieko negirdejau apie 10-oku isleistuves…wat apie 12-oku tai taip…jiems 11-okai rengia simtadieni,po to visi kas sau swest vaziuoja!po to dar ir isleistuves buna…

…pas mus nera 10-toku ishleistuviu… Ne

Manyciau is pradziu reiktu su aukletoja pasvest,o po to ir vieniems Alus Taurė Tūsas Kietas Girtas!!!

tokio dalyko nemaciau…

yra. Taipbet patys 10tokai turi kazka galvot jei nori baliaus… Cha cha Girtas ir puikiai sugalvoja. Niam niam Gerai Taip Tūsas

nera tikreusej…