/quit ~

Eik tu… Cha cha kox sudetingas wardas Juokiasi

cia pasityciojimas visiskasz…manyciau…na bohema…kaip paziuresi… Kietas

geriau nezinomas, nei labai zinomas vardas…

grazus vardas Mirkt

Nematau nieko blogo tame varde, kad reikėtu dėl to šią temą kurti. Vardas mano manymu retas ir gražus.

grazus, neiprastas vardas Mirkt

grazus vardas Taip turiu grupioke vardu Eufrozina is pradziu idomus vardas labai atrode o dabar mielas toks

man kaip tik labai patinka keisti vardai ;>~

Juokiasiskamba kaip malvina! Taip Liežuvis

Ambraziejus Labas

ash irgi pirma kart toki varda ishgirdau Nekaltas Nekaltas as tvo vietoj didziuociausi toki turedama, nes ish tikro tai labai retas vardas…jau geriau tureti reta varda, nei toki su kuriuo kas antra vaiksto… Nekaltas Nekaltas

Tikrai,gerai,kad ne Malvina,nes tokius vardus turi tik bobos.Bet tavo vardas tai visai nieko. Juokiasi

koks jis?

vardas kaip vardas.panasus i Elvira,Elvina ir daugeli tu Ei Labas perversk koki vardadieniu kalendoriu.Tai ten tokiu atrasi… Apakęs

man tai grazus Nekaltas

Katine,kadangi pats turi neeilini varda,tai ir palaikai panele Cha cha

teisybe Apkabinimas Taip

pasigirt norejai sawo neiprastu vardu?mano uztat irgi retas ir LaBAi grazus-Kunigunda Flirtas Gėlė

normalus tas vardas tik kad jis neiprastas tai todel taip visi keistai paziuri i tave Šypsena

Pries keleta metu ant sienos puikavosi “sieninis 200x kalendorius”, atplesi lapeli - paskaitai praejusios dienos patarimus kulinarijai, gyvenimui, horoskopu ar pan. bet svarbiausia - issivyste tradicija padekot tevams, uz retoka, bet bent jau normalu varda, o ne toki, kaip Lopenas, Euzebijus, Pijus, Reninas, Kastela, Balente, Ofinija, Ostela, Aleuta, Askare; siaip girdeti - Raumena, Gnite, Ervinas, dvigubas Dite Mija ir pan. Taip kad Eivina nera baisus man rodz…