Q: Kokio bangiecio foto jums labiausiai patinka?

neraudonuok, bo tai uzkreciama, o as kolkas tvardausi, nuo pagyrimu neparaudonuot Cha cha

gera tema Geraisiaip daug yra fainu fotkiu Mirkt Myliu bet beveik visi keicia pastoviai Nekaltas

jau per velu Drovusdabar bandau sustoti

na, kad tavo foto grazi tai as neabejoju, todel manau, tas raudonis tau nepakenks Ne…bet gali Taurė atvest, vaisinkis nesikuklink… Cha cha

Taurė i tave Flirtas

Taurė

Jau balius vyksta Laimingas

man labaj patinka BITES PLIUS komandos foto Cha cha

niuz gali ir prisijungt, manau niekas nepriestarautu Nekaltas

Cia ziuriu keikurie nivtemu kalba NežinauLaimingas…O siaip aciu tiem kas atsake ir laukiu daugiaw atsakymu Cha cha Taurė

cia truputi nugrybavom sorry Taurė vaisinkis, tikiuos labai nepyksti Girtas… ale kai paklausiau apie tai kad jau ar galima pradet girtis atsakymo sulaukiau teigiamo…o kai pradejau girtis, pasirode ne taip reikejo Nežinau…tai taip ir nugrybavom Drovus

ir as pasigirsiu Drovus kad man mano graziausia , darbo ir ideju i ja idejau va kodel ji man grazi , nors ir kitu grazios Nekaltas

va va…kai tik gauni zmogus leidima tai vis ne taip ka nors vistirek padarai… Nekaltas Cha cha Girtas ir zinok dabarteis… Juokiasi

Žliumbia niuz ir as taip sakau, ale as labai graziai prisistaciau, gali pats pasiskaityti 28zinutei Drovus

maciau maciau… Gėlė Gėlė Gėlė va tau uz tai kad taip graziai prisistatei, bet vistik ne to reikejo pasirodo… Nekaltas vertinimo komisija cia ziuriu ziauri… Cha cha Girtas

dekui uz gelytes, pala begu pasimerkt, juk tokios mielos Girtas… tai ko tada reikejo, man taip nieks ir nepasako Žliumbia

jo jo Taip pasimerk kvietkas… Cha cha Girtasjei zinociau tai pasakyciau… Taip Nekaltas bet… nezinau… Nekaltas Cha cha Girtas

Žliumbia

Sharki Nežinau bajkit man tema da uzrakins… Cha cha

Cha cha…tavo photke nieko Nekaltas…Niu ir neliksiu balta nepasigyrus varna-mano FlirtasLiežuvis…Nors fig man jinai fajna Nekaltas Cha cha