Q:kaip kovoti su skorpionemis

Mirkt

Gerai gryna tiesa,nors nesu skorpasMirkt

zengte_mars, o ko cia taip kabliuojiesi? Nekaltas as nesu pries nieka nusistates Ne visus priimu tokius, kokie jie yra Taip skorpionus taip pat Mirkt ir vadovaujuosi Rytu ismintimi, pries kuria tiek tamsta, tiek as turim tik galvas lenkti Taip

na, mano atveju lyg ir normaliai reaguoja, taciau zinau ir tai, jog viduje kencia… Nekaltas
siaip sunku pasakyt, kiekvienas zmogus kaip ten bebutu yra individualus ir pasakyt “universalios” tiesos neimanoma Ne kita vertus, koks jos reikalas, jei jau issiskyret Kietas

Manau tai neimanoma. Joms geriau nusileist arba jas palaikyt Šypsena

is dalies tu teisus electro, bet galiu pasakyti tiek,kad skorpionai ilgai neisimyli…

O tai kam su jo kovotiNekaltas. reik gyventi draugiskaiCha chaTaip

jep… su skorpionemis ir man sunku, niu bet aiskus dalykas - svarstykles ir skorpionas nesuderinami zenklai Šypsena kad ir koks geras butum, niu niekaip Šypsena cia reikia stirios rankos ir noro vadovauti… zodziu reikia skorpione pastatyti i savo vieta, tada gal kazkas ir gautusi, nes kitu atveju… Šypsena tuscia stengtis imti gerumu… beda vienintele ta, kad skorpiones kaip taisykle grazios labai jau mergaites Šypsena ech… ale ir sunkaus charakterio Šypsena Juokiasi

Nu bent jau man nepatinka kai ant manes.Kokie dar atsiprasymaiFlirtas

nusisnekejaiKandaApakęs

irgi ne taisykleNe

Kame tas piktumas?

ot ir neLiežuvis
bet nepatinka kategoriskumasBlogai

Tirli, mes zinom ka rasomŠypsena cia is gyvenimo praktikos.

o as pati esu praktika,ot!!!

o as niekuo nepasitikium, tik seimos nariais ir pora draugu

nu nereikia pykti,cia tiesa,bet kai isimyli tai galima sakyti myli amzinaiMirkt

ja,jaFlirtas
nuotrauka dar nieko nereiskiaMirkt

As nepasitikiu niekuo.Tik savim.

gerai,kad pasitaiseiGėlė