Q. Hendleriai (ir kiti padejejai)

vat kad tavo žodžiai ten kažkam į ausy teisiai nueitųCha cha nes aš visai nenoriu tuo užsiimti ir vadovaujuosi nuomone kad tai turi daryti profas.Bet pas mane tokia bėda,kad jis net su tėvais į lauką neina,įsispiria kaip ožys ir tempte ištemti reik.Namuose visada ten kur ir aš,niekad nebūna kitam kambary nei aš,nebent aš nubaudžiu tai tada išeina pas mamąCha cha o ir šiaip bandė jį vesti kita panelė,tai kaip ožį tempti reikėjo,bet gal galima kur nors pasitreniruoti iki parodos…???

Ta prasme su manim???ApakęsApakęs

nu nea,nebutinai,nebent labai noriJuokiasiJuokiasi tik šiaip sakau su kuo nors kur nors,tik nezinau nei su kuo nei kurCha cha

Nu tai ateik i ta musu aikshtele, pazhiuresim, sugalvuosim ka norsŠypsena Tik i kokia tu paroda eisi?

aha ten pas jus visokie dideli šunysApakęsApakęsApakęs mes bijomCha cha nors gal kada ir sugalvosim,nes ir Regina (LPBMMK prezidentė) rekomendavo Diana (kaip supratau tai DELPHY) ir tą aikštelę pasiruošimui parodoms.Bet ji minėjo kad ten dideli šunės eina,tai mes mažiai kaip ir netinkamMirkt
o šiaip mes važiuojam liepos 13 d. į Ukmergę, esam susitarę su hendlere,bet ji ne iš VilniausŽliumbia tai ir pasitreniruoti negalim…