Q: Ar ne šiandien paskutinė Tailandietės gyvavimo diena Bangoje?

tikrai zinau sali, i kuria nevaziuosiu… tai tailandas… iki gyvo kaulo ygryso sita ciuciundra Piktas

maciau siandien tailandiete visame grazume nors ir vasaris jau, o iki vasario pirmos tai vasaros jau nebesiskaito, eiline bangos melagyste

Neskubėk tu … ateis va pirmadienį į darbą ir išims.

Labai jau tamsta viskuo nepatenkintas atrodote… natūraliai kyla klausimas, ar laiko jus čia kas pririšęs ? DrovusDrovusDrovus

mest ta tailandiete kur nors … toliau labai ekrana uzhstoja Šypsena ir labai ilgai maivosi …

jezuz kox piktas tironas, o kas cia per shustrumas klausineti ar laiko jus cia kas pririshes? evelinbange primokino? o siaip tai pirmadieni tai jau seniai bus pasibaiges terminas iki kada tailandiete turejo pradingti

O tu į klausimą tik klausimu atsakyt moki ? Drovus

(juk toks paprastas buvo Nekaltas … )

ps. niekas nieko nemokino, ten aiškiai parašiau, kad klausimas kyla natūraliai Drovus

po tiek parashytu zinuciu, tai ir mastymas pas tave aiskiai nuo bangos pasikeite, manau nauja linga - bangos sindromas, bet manau pats supranti kad klausima durna uzdavei, ar tave kas vercia kvepuoti?

O atsakymas tavo į klausimą mano (durną) be abejo buvo protingas ir nenuginčijamas ? DrovusDrovusDrovus

(aš be abejo negaliu nepritart, kad bangavimas ir kvėpavimas tai vienodos svarbos užsiemimai TaipTaipTaip)
(vsio, einu laukan pažvengt Cha cha)

tao prasme sugalvojau beveik tiek pat reiskianti gilu klausima

P.S. apie prisirishima prie bangos manau tixlingiau butu taves klausti

Ne vieną temą apie tai rašiau … na gal ne visos tiesiogiai apie tai … bet kažkas ten ta kryptim… Mirkt

Kas per pavydo scenos Cha cha

Tailandiete nepasidalinam Mirkt Laimingas

Radot dėl ko Cha cha

jo man ji pradejo patikti, palikit bangoj ja amzinai ar bent jau koki adresa kur ji butu pvz http://tailandiete.banga.lt nueini ten atsidarai puslapi ir kai pasiilgsti meiles atsiverti ta puslapi ir siek tiek nusiramini, o gal dar butu galima suzinoti jos tel numeri?

Reiks važiuot Tailandan … Nekaltas Nekaltas

Aš tai dabar kokio nors berniuko palauksiu Cha cha

Iš tailando, ar tiks ir vietinis ? Drovus Mirkt Laimingas

jezuz taigi turi sheima, pora vaiku o dar ieshkai kokio tai chiurkos Cha cha

Kas sakė kas čiurkos Apakęs Mums įdės Enrikę Cha cha