puse karalystes uz zmona

Akela,siulau tau PrettyBagyra - tavo antrininka moteru pasaulyj. Tik va,viena problema - tu jai per jaunas (juk dar nesuejo 57,ar ne?) Cha chaCha cha

LTB rašė:

galetume paziureti i tai is teisinio kampo:
sutuoktiniu turtas (igytas per bendra gyvenomo laika) skirybu metu yra dalinamas pusiau
gal musu Akela zada prasukti afera, bet jam reikalinga zmona toms 2 valadoms, o ka visai neblogas variantas. kas gali nutikti blogao per tas 2 valandas?

akela jei buciau mergina pasirasyciau deja dabar niekaip negaliu suprask
Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Akela per 2 valandas gal spes pabaigt viena tosta, kur jau ten dar ir turto uzdirbt?Aš nekaltasAš nekaltas
2 LTB:
o kaip dalinami nuostoliai? Cha chaCha chaCha cha

nickita rašė:

Akela,siulau tau PrettyBagyra - tavo antrininka moteru pasaulyj. Tik va,viena problema - tu jai per jaunas (juk dar nesuejo 57,ar ne?) Cha chaCha cha

Nee, bus pac tas: babkiu nereikia, nepastovus, o pagal patirty jam jau seniai laikas anapilin Cha cha Susitikimai butu prasmingi - kyst, myzt ir atia Cha chaCha chaCha chaCha cha

Lonely rašė:

akelai reikia zmonos kokioms dviems valandoms…

tai as pamaniaw kad pirma padraugaut reikia

Tai tas 2 val. ir padraugausi Cha cha

Viena karta jau buvau. Tik ne siaip, priemime, o pas tevelius nuvaziavus.
Viena pazistama teveliai ziauriai ‘‘grauzt’’ pradejo, tipo senas jau bernas, jokios merginos neatvezi parodyti, kur martele ir t.t ir pan. Tai tas prikibo, kad vaziuociau kartu i kaimuka pas jo tevelius.
Nenorejau, nes senus zmones apgaudineti, kazkaip Blogai.
Bet sutikau ‘‘bedoj’’ pagelbet. Nuvaziavom, o teveliai stala paruose, salia pasisodino, uz rankos laiko. Uki aprode ir dar pabaigoj kaciuka bande dovanoti…Eina sau!..
Nemaniau, kad taip bus, net geda pasidare… Siaip zmones galima durninti, bet tada kazkaip…
O paskum tasai draugelis pribure, kad as isvaziavau uz juru mariu mokytis… Zodziu ir vilkas sotus ir avys gyvos Šypsena

Akela, tau oficialios bobos prireike?! Taigi visi oficialus toos’'ai pirti vyksta. Ten kartais jokiu moteriskos gimines individu ileisti negalima.Cha cha
Zinai, per tuos oficialius pribumbasus, uzsidek senobini platu auksini zieda, o jei kas klaus kur ta tavo boba, atsakyk, - jai galva skauda.
Na, musu chebroje, tau ji tikrai nereikalinga! Mirkt

AKELA PROMACHNULSIA, AKELA PROMACHNULSIA… !

Nagausi tu cia zmonos, bo musu mergino nera gerasirdes ir visai netroksta savo draugui-banginiui pagerbeti…

O gal ir dar arkly pridek, gal kai kurios ir parasys ( ar pasirtasys)…

Vaje puse karalystesApakęs

Leila, pagalvok - puse karalystes… Nejaugi nei viena nesusi gundys. AKELA - gal tu tikrai nepataikei…
Leila - kaip galvoji, ar verta puse karalystes moters demesio… Šypsena

reikalas tas kad laikas nuo laiko reikia mergyckos kuri prie visuomene prisistatytu kaip mano zmona…
o del sex…
jus juokaujat…
del to tikrai pas mane problemu nebuvo ir nebus…grobio juk pilnos gatves…
o cia atvejis kitoks…reikia kulturingos,zavios,mokancios normaliai i klausimus atsakyti ir kad akelos nesukompromituotu,o po to viskas ji vaziuoja kur nori…oficiali dalis pasibaigia ir aleliuja…

AKELA rašė:

reikalas tas kad laikas nuo laiko reikia mergyckos kuri prie visuomene prisistatytu kaip mano zmona…

O ar tavo "visuomene" nesusidarys nuomones, kad pas tamstele haremas Šypsena . Siuliciau susirasti artima drauge (tik drauge) ar giminaite ir nesukti galvos "visuomenei" kaskart pristatinejant nauja Cha cha zmona Nes pastebejau pas tamstele ne pirma karta tokios problemikes (bent jau 1 syki tai tiksliai skaiciau)

AKELA rašė:

labai jau jos man nuvalkiotos atrodo…
tu galvoji kad as su tokia izdrysciau pasirodyti zmonems?
nemanau…

nesakyk kol nepamatei - tiesa viena tai pvz is matymo pazistu (tik) tai siemet mis Kaunas dalyvavo - tau ka su tokia tikrai butu geda tarp zmoniu dalyvauti?

tiesa jos tarifu nezinau, bet kad is baro kas vakara su kitais isvaziuoja - faktas…

as tik ideja o tu jau … tik i stoties rajona neik Nustebęs

Na kam tai "visuomenei" zmona.Gi visada galima prisitatyti kaip sauniam viengungiuiCha cha

kaip kam tai darbas…

AKELA rašė:

Lonely rašė:

kas laimejo turnyra?

mano grobis nepageidauja reklamos…gaila bet…taip jau yra…
Liežuvis

nu nichiera nesupratau

Lonely rašė:

AKELA rašė:

Lonely rašė:

kas laimejo turnyra?

mano grobis nepageidauja reklamos…gaila bet…taip jau yra…
Liežuvis

Nu va, pražiopsojai Šypsena
nu nichiera nesupratau

Ieskau antros puses sudaryti tvirta seima vienai nakciai Liežuvis

mane informuos ar verta man gaisti laikas…
tas neaprepemas ir brangus…
Cha cha

Nieko neprisakysi kaad grazus

grazus daiktas:}