Psichologija

Zigi dar taip pasakyk kad jus man laboratorinei triusei tai rimtai uzvaziuosiu i marmuze!!!ApakęsPonil?Ar noras padeti zmogui ir mokintis ji suprasti ,suprasti apskritai visu zmoniu harakterius tu laikai laboratorineis bandimais?Kaip taip gali pagalvoti…neerzink.ok? DrovusAngelas

erzina gi tik jis tawe… nesinerwink Mirkt viskas ok, tu fainas zmogutis ir niex nesijaucia jokiais triusiais Šypsena

Taigi ir as cia juokauju…nors vienas zmogus man taip pasake kad mano jog as su juo tik savo bandymus atlikinejau…sakes…VeeeJuokiasi

Taigi taigi labai aciu kas atsakete i mano kalusima apie savizudybeŠypsenalabai miela is jusu pusesBučkis,Šypsenabet kas pavelavot sikanciu ir daranciu sise traukinys ir cia nelaukia…Laimingasseip ne ,juokauju jei noresite ka pridurti apie savizudybe sakykite drasei ir jei reikia pagalbos kreipkites i mane privacioje zinuteje,tikrai pasistenksiu padetiTaip.Nauja tema :"KAM TIE NARKOTIKAI?"…seip tikiuosi nenusizengiu jokiom taisyklem bet cia as klausinesiu visokiu dalykeliu…oi visokiuMirktLaimingas…mielai laukiu atsakymuFlirtas

psichologija yra labai idomus mokslas, taciau i ja istoti yra be galo sunku. taip pat dometis reikia labai daug skaityti literatura zurnalus. Savizudybe - baisus dalykas ja pastebeti yra sunku o tuo labiau kai dabar mes megstam juokauti tokiomis temomis ir pasakom " ne nu geiau jau nusizudyti negu rasyti sita kontra". Kai kurie zmones kurie labai jautriai i viska reaguoja sita pasakyma sako labai tiksliai galbut jiems tikrai pazymys yra svarbesnis uz ju gyvenima jei jie taip ryztasi.Taip pat kalbant su zmonemis reikia apgalvoti kiekviena zodi o tuo labiau jei kalbi su ztuo kurio gerai nepazysti arba puikiai zinai jog jis silpnu nervu. Gal but jis visa tavo pasakyma pavers juokais , o sirdyje priims labai rimtaiO jei zinai kad zmogus i viska reaguoja jautriai tu negali pasakyti tokio zodzio kurio jis nenori isgristi atvirksciai nei su kitais su juo turi juokauti taip jog jis isliktu lydeis ir jokiu budu "neuzvartyti" nes jei taip patikekkit jis pasijunta bejegis niekam nereikalingas.O dar labiau reikia sneketi su girtu zmogumi. aisku gali buti taip kad jis kita diea nieko neprisimins, taciau ta diena jis buna pasirenges viskam ir juo labiau negalima jam pasakyti kad tu toks ir anoks niekam nereikalingas. negalima uzsipulti zmogaus.
Taciau Psichologija neapima vien sitos temos Abortai nesutarimas su tevais ir daugelis kitu temu yra taip pat svarbios ir labai aktualios Šypsena taip pat psichologija apima ir bendravima su vaikais zodziu patikekit mokslas nlengvas. tuo labiau jei bandytumet atkalbineti nuo savizudybes, kad ir budamas tikras psichologas turite rinkti zodzius ir net pati neisivaizduoju kaip juos sudeti, kadangi jusu pacientas gali juos suprasti kitaipo nei jus saket. Ir gali ivykti tragedija. aisku negalvokit kad as jus atkalbineju nuo sio mokso. Šypsena

Visada Jusu DZiuljeta Lūpos

Zinau kad tai sunkus mokslas…bet tas ir yra kad as moku suprasti zmogu ji isklausyti ir paveikti…moku rinkti atsargius zodziuso apie temas ner ne ko kalbeti…juk sakau ir cia bus aktualios visokios temos…turiu ir patirtiesKietasutaikaiu besiskirencia seima Lietvoje atskleidusi problema…isgelbejau klasioke nuo rimto pasirizimo zudytis, sugrazinau pagyvenusio amziaus moteriskei kuri jau mane kad pasaulis baigiasi nora vel patirti dziaugsma nora kur nors ka nors dar nuveikti…ir ka manot?ji laimingai vede dar karta ir daba su savo tokio paties amziaus vyrz vazinejasi po graikija…nekalbu kad tenka pastovei atstatyti mamos nervus…taigi isvada kad as tikrai noriu but psihologe…laukia ilgas mokymosi etapas bet as to pasieksiu!!!ŠypsenataigiFlirtasŠypsena

Be to as cia papasakojau tik maza dalele…DrovusAngelasŠypsena

o man padeda nuo savizudybes viena gera mintis:
suvizudybei gali ryztis tik visikai bevalis t.y. toks kuris neranda kitokios iseities o as zinau kad valios turiu, bent jau susilaikyti nuo alkocholio ar zigareziuKietasNetad zinau kad niekad nenusizudysiu, kad ir kaip sunku butu…
ir zinokite tik sita mintis man padejo keleta kartu atsistot stipriau ant zemes, nes kitaip manes jau cia nebutu…Taip

Savizudybe … manau zmogus turetu buti nezmoniskai nusivyles Baisu gyvenimu ir viskuo viskuo Nežinau… kad dryso toki zingsni zengti. Ne

VobaBaisu! Tai cia tavo kabinetas, kaip suprantuŠypsena? O.K., kai prireiks (anksciau, ar veliau visvien prireiksNekaltas…)- kreipsiuosMirkt

Ne nemanau kad cia mano kabinetas nes kam reiks pagalbos niekas nemanau kad nores klausti viesai…kabinetu laikyciau asmenines zinutesŠypsena

Man kaip tik reikejo psichologo patarimo Cha chaCha chaCha cha

Psichologija daug kas domisi,taciau studijuoti labai neidomu,labai daug biologijos mokysis-zmogaus organus,organizma,smegenu veikla ir kt.Beto reikia geru matematiniu ziniu,nes labai daug uzdavinuku reikes spresti.As taip pat buvau susizavejusi psichologija,bet pakalbejus su zmogumi kuris dabar tai studina,praejo noras.Stenkis dometis psichologija,gali meginti praktiskai,taciau buk atsargi,butu geriau kad kas nors tave irgi konsultuotu ivairiais klausimais,kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje.Sekmes!

Oj Kliunai nzn nzn … Nekaltas

Del psihologijos mokslo…taigi…as megstu biologija…galima sakyti norejau buti biologijos mokytoja,matematika irgi nera neperkopemas kalnasLaimingas,be to as tvirtai apsisprendusi…ir dar gryztu prie biologijos: as tikrai nebijau visokiu skrodimu ur panasei.paprasciausei jauciu gailesti ir tiek bet slykstulio ne…nu kai buvau lavonineje tiesei kai skrode moters kuna buvo nekas bet nei silpna nei bloga nei ka…niu bet vaizdelis patikekit:VeeeVeeeVeeeJuokiasiJuokiasi…isverstos zarnos …kepenis ir panasei o dar tas skrodeju nezmoniskas elgesys :"se vezkit kita sis jau ismesinetas." niu tai tikrai ziauruNustebęs.bet ka padarysi toks gyvenimas ir as jame zadu buti psihologe…o tu zigi nesikabinek as tau darkarta sakau!!!ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Tai niekam neaktueli narkotiku tema?nu pakalbekit kas nors sia tema…nes man nedaug teke bendrauti su narkomanais arba tais kurie mete narkotikus,…niu seip teke…klasiokas buvo ir jo draugas narkomanai…abu buvo nusprende kartu pasidaryti gala…klasioka isgelbejau bet draugo nepazinojau…nenorejo kalbet…niu …Amzinaji atilsi jamLiūdnas…bet se tema noriu kasko daugiau ismoktFlirtas

Narkotiku problema man kaip zmogui visiskai neaktuali,bet lietuvoje ji tikrai didele,nes narkomanu pilna.

Kliunai, smagu girdeti, kad domiesi ir nori studijuoti psichologija. Taciau…
kas tai yra psichologija? Visu pirma tai neaprepiami laukai kalimo. Vienas kalimas.
Regis rasei, kad atsargiai renki zodziu ar kazkas pan. Kaip nusprendei kad to reikia?
Kazkas rase, kad i psichologija sunku istoti. Galiu pasakyti kodel. todel, kad didzioji dalis zmoniu stoja ten ne tam, kad padetu kitiems, o tam kad padetu sau. Speju tokiu apie 70 80 procentu. Va paskui ir vargsta visi.
Psichologija juodas mokslas ir dar juodesnis darbas. baisiausios zmoniu probelmos, kurias ir reikia padeti jam isspresti, bet kartu jomis neuzsiverciant nesugriauti savo gyvenimo. tai ypac sunku.
Ir tiesiog klausimas? Ar nestum taisyti savo kompiuteri automatiniu skalbimo masinu meistrui? net jei jis pasakytu, kad labai nori ismokti taisyti kompiuterius, bet niekada to nesimoke daryti? Speju supratai apie ka kalbu.
sekmes Labas

ir dar perskaiciau, kad nori suzinoti apie narkotikus. Cia nesuzinosi. Reik sakaityti, bet pries skaitant ismokti atsirinti ka skaityti. Ir… nera tokios savokos, kaip BUVES ar BUVO narkomanas. nes kas jau megino, jam tam tikros smegenu dalys pazeistos negriztamai. Jis jau visa likusi savo gyvenima BUS narkomanu.Liudna…

O kodel liudna?Man siaip idomu.