Psichas. Ką manot?

Blogai Gerai net nezinau man tai normaliai

“as nupirksiu tau suni - parke jis gales prisikt” ar panasiai Cha cha

Liuks. Gerai

Greiciau Blogai nei Gerai.Balso ypatingo kazkaip nesigirdi ir danos primityvios… Nežinau Nekaltas

grazus.

Nepatinka jis man. Ne

Nu Psixas.

o man taj irgi nieko…taja prasme 0 emotions Juokiasi

0 tai 0 kiekwienas su sawo nuomonae,nieko jum negaliu priestarauti Drovus

visai nieko bičuks tas psichas Cha chapatiko jis man kazkada kai snarglesnė buvau.tada pamenu sukūrė jie tą savo nuostabiąją dainūšką “aš nupirksiu tau namą” beje,jie(Requiem) kažkada buvo kaip kokia lietuviškoji Nirvana.aišku čia gan per skambiai pasakyta Cha cha bet…čia senai senai…psichas dar buvo berodz ryžais ar raudonais plaukais ir per kažkokia laida kliedėjo apie Curt ir kaip anas jam visados liks idealas. Cha chaprisiminimai…(: Kietas

neklausau jo dajnu, nesidomiu juo… Ne todel negaliu sakyti, kad jis Gerai arba BlogaiNekaltas Cha cha

na seip gal isvaizda ir pan visai nieko, bet kiek teko bandraut tai nelabai man jis… Ne Pavargęs

o man ir jo muzika patinka, ir siaip bicas linxmas Laimingas

Psichas kaip Psichas Cha cha

Yra tikraj neblogu dajnu…tokiu visai cool Mirkt)~~

Girdejus viena daina “Neiseik” (turbut dar ir kompe turiu Cha cha) bet nieko ypatingo Nekaltas Nesidomiu…

Va tada jis man irgi labiau patiko… Šypsena Gerai Bet cia jau sena story, dar belieka prideti fraze is filmuko… “kai as buvau maza mergaite…” Juokiasi

2 zhodzhiai: Vasaros penki Cha cha

zinau as ta psicha, buna cia pas mumius, ramybe drumscia ukmergej… atvaro i kavine gama ir pradeda nudurnet… niu, bet gi neveltui psichas Nustebęs

Nepatinka;}