"Prozaco karta"

O gal kas nors apie Klaipeda ar netgi pachiuose Gargzhduose turi ta knygute ir galetu paskolint?Drovus

Girdėjau kalbant, kad “Prozako karta” yra labai gera knyga. Nusprendžiau pati ją perskaityti ir įvertinti… Nuomonė tokia: knyga nebloga, bet tikrai nėra iš tų, kurią skaičiau neatsitraukdama, nors vistiek perskaičiau per kelias dienas… Man labai nepatiko tai, kad autorė per daug dejuoja: O Dieve, man depresija… per daug… Nekaltas Bet turiu pripažinti, kad ši knyga man patiko labiau nei “Rugiuose prie bedugnės”. Nepykit, bet aš nesuprantu, už ką šią knygą taip visi giria?.. “Prozako kartą” verta perskaityti, kad pajustum, koks tada buvo gyvenimas… Tuo atžvilgiu ji tikrai įdomi…

lb depresova knyga. patiko, bet kol skaiciau, juodai ware i newilti. padedawau kokiam pusdieniui, kad atsigauciau, paskui wel puldavau Mirkt

Viena didelė ir ištisa depresija:>

šiaip puikis. susiskaitė kaipmat Drovus

oomm…ziurau kaiptai nusiseke man, kad as ja turiu Šypsena tokia mielai nutrinta ir suskaityta Drovus

Kai paziurejau filma per snobo nakti, buvau tiesiog sukresta Apakęs Atrode, kad ten beveik as Pavargęs Dabar susimedziojau knyga ir ketinu skaityt Angelas

pats filmas, kaip filmas, labai jau ir nesuzavejo… tikiu, kad knyga geresne.

aš šitos knygos pirmuosius puslapius paskaičiau pas draugę, kol ji maudėsi duše… ir iškart užsikrėčiau!! Deje, ji man tos knygos dar nedavė paskaityt, bet visą laiką turiu omenyje, kad būtinai kažkada šią knygą man reikės perskaityt iki galo. Nes pirmieji puslapiai iškart sužavėjo.

Knygos neskaiciau, teko tiktai filma matyti. Negaliu pasakyti, kad jis man ypatingai patiko, tiesiog buvo neblogas filmas. Blogiausiu filmo bruozu laikyciau, kad dauguma dalyku jame yra pernelyg dramatizuoti, todel nelabai tikroviski. Paciam teko ryti Prozac’a , todel galiu pasakyti, kad filmas smarkokai atitoles nuo tikroves. Nebent ten tokia amerikietiska tikrove.

gaila kad filma pamaciau pirmiau, nei perskaiciau knyga Nustebęs

O filmas vadinasi taip pat?

lygiai taip pat Mirkt su Christina Ricci pagrindiniame vaidmenyje Girtas

maciau filma pagal sita knyga,seip labai toks idomiai pastatytas filmas,verciantis pamastyti. Gaila,knygos dar neskaiciau.

Labai miela aktore, tarp kitko Laimingas O filma ziurejau isplestom akim ir uzhipnotizuota, nes mano geriausia drauge, kuria vadinu sese, iskente panasu (tiesa sakant baisesni) pragara…Taigi visa laika ziuredama i filmo heroje maciau ja…

Mačiau filmą. Knygyne ieškojau knygos, bet neturėjo… Ieškosiu dar Nekaltas Filmas labai patiko Gerai

Neseniai per LNK “Snobo Naktyje” rode pagal sia knyga pastatyta filma. Man labai patiko Drovus. Dabar marsiruoju per bibliotekas ieskodama jos,taciau kur tik uzeinu,ten jos ishgraibstytos Nustebęs