provokacija

paSIdiskutavot žalieji? Cha cha

doktors> “vilniaus ponu” Šypsena Rimciausi ju buna is Pakruojo, Marijiempoles, Salcininku Cha cha

Kazi Navikauskas arenos vietu balansa taip pat sekmingai suveda kaip Z biudzeto ?

Cia Budniko teiginiai jei apie mano citata kalbi. O siaip kedziu skaiciu ir sporto klubo biudzeta suvest yra smarkiai skirtingi dalykai.

New_Era, vienur rašo, kad kašės varžybas gali stebėt 12k, kitur, kad 10k žmonių Nekaltas

Kases gali stebet IKI 10k zmoniu.

erapedija ir toliau kaupia “faktus” savo Kvankt? bibliotekoje banguoli, Taip 8 800 sedimu vietu ir viena skraidanti duru rankena

new era, skaičiavau siemense kėdes, ties 12k sustojau, vadinas yra. Valio

kanopa> meluoji ir neraudonuoji. Siaip neatsisakykciau paskaiciuot susilazines su vienu is tu 12.000 tikinciuju Juokiasi

pasirodo kiti i arena eina kedziu skaiciuot Nekaltasas kazkaip einu renginiu ar varzybu ziureti,bet kas kam patinka Nežinau

bet ir tupas pakruojiskis, net kedziu su mazesne nei kokia 3% paklaida suskaiciuot nesugeba Juokiasi

Koks juokingas besigedijantis savo kilmes, pats simta kartu nuvalkiota bajeri apie mane ir procentus kartoja, o sako, kad mano baikos medines JuokiasiO atsakant i klausima - apie tas pacias, apie kurias tu pradejai sneket.