Programos loginancios klaviaturos mygtuku paspaudimus (Snipai)

Dabar tik nereik iš manęs daryt nusikaltėlio LabasLiežuvis Šią info norėjau gaut , savišvietos tikslais. Ta info kurią jau gavau , buvo panaudota , tik mano draugo pc , jam žinant (kol kas Cha cha ) O kaip mačiau , Šėtonas puikiai atsakė į klausimus Gerai

198-2 Neteisėtas disponavimas įrenginiais, kompiuterinėmis programomis, slaptažodžiais, prisijungimo kodais ir kitokiais duomenimis, skirtais nusikaltimams daryti

  1. Tas, kas neteisėtai gamino, gabeno, pardavė ar kitaip platino šio Kodekso 166, 198 ir 198-1 straipsniuose numatytiems nusikaltimams daryti tiesiogiai skirtus ar pritaikytus įrenginius ar kompiuterines programas, taip pat slaptažodžius, prisijungimo kodus ar kitokius panašius duomenis arba turėdamas tikslą daryti tuos nusikaltimus juos įgijo ar laikė, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų. 2. Tas, kas neteisėtai gamino, gabeno, pardavė ar kitaip platino šio Kodekso 196 ar 197 straipsniuose numatytiems nusikaltimams daryti tiesiogiai skirtus ar pritaikytus įrenginius ar kompiuterines programas, taip pat slaptažodžius, prisijungimo kodus ar kitokius panašius duomenis arba turėdamas tikslą daryti tuos nusikaltimus juos įgijo ar laikė, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. 3. Už šiame straipsnyje numatytas veikas atsako ir juridinis asmuo.

dar galit LRS pasiskaityt http://www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaieska.showdoc_l?p_id=267162

Man asmeniskai tai cia vaiku darzelis prasidejo Mirkt “blogai, snuki sumalciau ir t.t.” Naudojaus ir naudosiuos kiek man reikes!!! Lauzysiu slaptazodzius emailu kiek as noresiu. Ir cia istatymu galit nekopint, nes man giliai nusisikt Mirkt

tikiuos mano draugu rate tokiu kaip tu ner Šypsena

Jei dar nesumalė , už panašų bazarą , kaip 34 post’e Cha cha

kad tai nelegalu jau irodyta istatymu aktais, tad dabar belieka visus ismokinti susekti keylogeriu itaisinetojus ir juos nubausti Mirkt

Q: Ar galima mirti nuo kompiuterinio viruso?
A: Priklauso nuo to, kieno kompiuteri uzkresi.

Delfis homepage’as ? Cha cha

Zioplas hakeris jei neturedamas to 5 kodo ir ji bandytu atspeti… Noredamas prisijungti nusikaltelis tada dar kita diena diena jungsis. Ir kai paprasys to kodo kuri jis turi ir prisijungs prie sistemos…
O kad fotkinti kas 1s tai irgi nesamone Cha cha tokiam dalykui manau ir 10s pilnai gali uztekti, nes kol darbuotoja issitrauks kortele su tais kodais, kol pasiziures kol suves koda panasiai tiek ir praeis laiko.
Sakai nuo jpg uzsikis HDD? Isinstalink keylogeri ir paziurek kiek ta viena jpg vietos uzima.
Tarkim HDD 40GB tai per kiek laiko ji pripildysi?
O jei duomenis programa issiunte ir tada fotkes istrinamos kas tada? Tada HDD kaip ir svarus…

Ir nereikia Setonai pradet varyti ant kitu kad susidurei su tuo ar nesusidurei jei tavo pasisakymai yra siek tiek pataisomi… Kaip matai galima ir prie banko duomenu prisijungt keylogerio pagalba…
O kad nustatyti nusikaltelio neimanoma tai irgi nereikia sakyt. Tai tikrai imanoma padaryt Cha cha

Stebeti kita PC nera nusikaltimas, Jei duomenys naudojami santazui, isilauzimams i bankus ar kt. tada taip.

Jei dar nesumalė , už panašų bazarą , kaip 34 post’e Cha cha

[/quote]

Gali pabandyt laime, piezduk Be be be

Gali pabandyt laime, piezduk Be be be

[/quote]

Man atrodo, čia tu bandai savo laimę Labas

Man atrodo, čia tu bandai savo laimę Labas

[/quote]

Tikrai klysti Kietas

lomas… Veee
Juokiasi

Kas 10 sekundziu sakai? Pasvarstom… I minute 6 nuotraukos. Pasvarstom - per darbo diena (9 h) butu 3240 nuotrauku. Iskaitant tai, kad keyloggeri greiciausiai turetum idet is vakaro, tai dar prisiskaiciuotu kazkiek laiko, bet neesme. 3240 nuotrauku per darbo diena. Vienas print-screenas uzima 500 Kb (nors nuo rezoliucijos daug priklauso). Gaunasi 1.6 Gb per diena. Manai sistema taip ramiai reaguotu i toki STAMBu HDD tustejima? Cha cha Abejoju kazkaip… Plius iskaitant, kad HDD buna dalyjami ir C diskui palieka 5-10 Gb, o viskas laikoma D diske. Taip kad… O dar iskaitant ta fakta, kad buhaltere jungsis prie banko nu 1-2 kartus, tai suzinotum max 2 kodus is 20 Šypsena Tai zinai… Teorija visada skamba graziai, bet ji prasilenkia su praktika

Mane tada pati pirma galit nubaust Cha cha

Nematau nieko blogo sitoj temoj. Labai netgi sveikintina tema, nes pamatai kiek marozu aplink, kuriems tai yra “dievo rykste”, baisiau nei zmogu nuzudyt Juokiasi

bet kad stebeti kita PC turi gauti atitikama leidima, nemanau, kad saus kam i galva tik siaip stebeti, bet koks stebejimas yra vedinas tam tikru tikslu

Leidima??? Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Tu gal girtas prie kompo sedi? Cha cha Tokios programos tam ir vadinamos - spionazo!!! Kad apie jas niekas nezinotu. O tu apie kazkokius leidimus bajerius skaldai Juokiasi

Nemaciau įmonės kad neturetu slaptažodžiu generatoriaus. Tad bisky sudetingiau.