prognozės

sveika lavli ;] As paskaiciau cia priespriespaskutini komentaru. ir supratau, kad kazkas treningus tavo keikia… perziurejau visus komentarus… ir ju nesuprantu Nekaltas krc, ar jus durniukai norit pasakyt, kad zmogeliukas negali namuciuose but su treningais? Pasol toli toli… beje… lavli, toj nuotraukoj… niu su violetiniu svarku atrodo, ten graziau isejus Bučkis ir nesigruzink, kad cia visi pradejo apie treningus… Kox skirtumas? svarbu realiai viskas gerai Laimingas

nu as tai nieko nesuprantu…kuo jums tie treningai uzkliuvo…nesuprantu!!!nesuprantu!!!nesuprantu!!! kas jiems negerai???kas netinka???vienas pasake kazka apie treningus…tai kiti kaip bezdziones ir kartoja…aha jo jie negerai…tikrai negerai…TAI PAAISKINKIT KAS NEGERAI???

ehh…niu dar wiskas butu gal norma Nekaltas jej ne tie treningaj Baisu

Šypsena

Gėlė grazi,fainulka Gerai

apsnigta_satina…nesupratau…!!! siaip ka cia tuo norejai pasakyti???atsiprasant man reiejo nuogai fotkintis…?kuo tau uzkliuvo tie mano treningai???

ash nesakiau kad labaj prisidaziusi :stuck_out_tongue_winking_eye: ash sakiau kad bendraj makiazas + treningaj = Baisu. va :stuck_out_tongue_winking_eye:

nesuprantu as jusu=[kodel kai kiekviena merga ideda savo foto visi raso…kad ji labai prisidaziusi…???jei ka tai pas mane JOKIO makiazo,isskyrus akiu piestuka nera!!! bet vistiek aciu uz atviruma=] =*

Absoliuciai sutinku su BLACKFISH. atkirai gal butu gerai, met tox mixas tai…

man tej tox makiazas + treningaj kazkaip… Nekaltas Nekaltas nu sorry… Nekaltas bet Blogai Nekaltas

Nu pudros yra Girtas bet šiaip graži Mirkt

Qrmiz: Sutinku su tavim Taip

bishki pudros nemazhai,bet siaip grazhu Drovus

hm…tipo kokie grazhus mano treningiukai?nieko ash nebesuprantu jau tada…

hmzzz Nekaltas o kiek taw metuku???

NekaltasLovely Gėlė Girtas

blaivi;]

kita kart pabandysiu=] aciu =* =]

tai skanuojant galejai uzpaisyt Liežuvis (: as wisada uzpaisau … Taip

tamsiai zalios…tikrai neraudonos=]