ProFiLaKtiNiS SeXaS...

Išmok savo pasvirusi tekstą uždaryt nes parina redaguot žinutę amžinai Pavargęs O iš kur tu žinai kad myli Myliu ? Jei jau važiuoja tai abejoju ar myli Baisu

Jop tikrai turi viena tai ir daryk ta viena ,o ne pas kitu ****u vaziuoti kur per diena pereina 8 bachurai PiktasPiktasPiktas

Baxuras nevažiuotų pas kitas jei saviškė duotu. Reiškias su pana neviskas tvarkoj. O tiesos tai čia 0
p.s. nebūtum daunė tai uždarytum savo pasvirusi tekstą, bet kaip žinom visi naujokai atsilikę, ypač pacukai tai nenuostabu kad nesugebi daryt išvadų Pavargęs

Profilaktis seksas yra labai gerai. Juk reikia savo "durniu" pakisti po sviezia skura!

nesamone… Ne nepalaikau Laimingas

iSheina profilaktika all de time… Juokiasi

Ne dėl nuomonės eina kalba o dėl pasvirusio teksto. Vaikiška yra tavo specialus teksto tag`o neuždarymas Pavargęs Ir rašyk be klaidų Mirkt

Cha cha

Pirma aš tau ne brangusis Pavargęs Antra papraščiausiai tas teksto neuždarymas yra negerbimas kito žmogaus laiko, aš turiu vėl redaguoti žinutę kad uždėti tag`ą taip pat gadinti savo akis. Taip man tai labai aktualu Taip Jei nemoki žmoniškai rašyt tai gal iš viso nerašyk… Ir joks čia DIEVAS nepadės Ne Cha cha

Bravo Cha cha Taip Galėsit šią kalba pasakykit per televeziją Cha cha

tai kam su mumis draugaujat jeigu vaziuojat pasd kitas?Nekaltasjeigu labai pakilo noras smaukykit byrkas blt.Kanda

Mhm Cha cha Nelogiškai tu čia Ne Tai kam smaukyt jei galima pas kitas nuvažiuot? Cha cha

jai ant kelio uzteksCha cha o jaj ne,taj su savo “senute” teks Juokiasi

respect Gerai Šypsena

na siaip cia is kai kuriu zinuciu sprendzhiu kad tema ajna “kaip tleruojate vaikinus kurie droziasi su prostitumemis ir t.t…”. na xz… jei turi savo pana, tai su ja ir bus, nesvarbu kad neduos liaudishkai tariant pisst, bet tu turesi zmogu artima, su kuriuo visad pasikalbesi it panashiai, nx tos prostitutes? vertik tai, ka turi, del ko esi tikras siandien. beje, dar tos sukos prosteshkes xz kuo serga bl… krc, ajnu parookt Šypsena