Produktyvi diskusija arba demokratija pagal banga

Myliu Myliu Myliu Myliu Myliumano mazutia… Liežuvis Liežuvis Liežuvis Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Širdis Širdis Širdis

Qrmis: jei Qrmis tai kaip uzhpakali pastebejai? Nekaltas Juokiasi

Dj_Kaciukas…ten kur pashviesinta taj baznychios apashtalkas liepe kaledu senelio bembiuj dar karta pasireiksht ir jis pasireishke…pasirinko butent shita foto… o va tetai huligankai grieztas papeikimas…ash menesi jau kaip laukiu…laukiu…laukiu tu foto kur sakei vaikam nerodysi…zadejai man parodyt…gnyda teta huliganka Liežuvis

Niam niam ir beje kas ten rankoje kur pažviesinta ?

Huliganka >>> tikrai nenoriu taves pro uzpakali krust Juokiasi

untiTELE2 —> madiste ar kaip cia Cha cha LiežuvisIsdeekus —> nu zinok is pradziu ne neskaudejo, bet po to… Apakęs boze laikiausi i kede isikibus tai ziedas susilanxte, bet turbut taip skaudejo ne vien kad ant back daryta ir del to, kad as tada buvau ziauriai ta vieta nudegusi Cha cha TaipArmiNUX —> dekui drauguzi… Drovus

Šypsena

Ishdeekus, siaip toj vietoj darantis nelabai skauda… pazystamas kuris daro tatto sake…

tavo fotka jieshkok.lt (antra, kur prie sienos viena stovi) labaj gera Šypsena

labaj skaudejo kaj tattoo dare?ash ir toj pachioj wietoj noriu,tik neprisiruoshiu,o gal tiesa sakant labiau nedristu… Nekaltas

Juokiasi o man majkutia i akis pirmiausiai krito Liežuvis tada vejdukas Liežuvis niu o poto tatoo ir uzpakaliukas Drovus tokia jau as Juokiasi rubu maniake Juokiasi

Foo… —> greiciau ne nuosirdus, o apsvaiges Girtas dekui Apkabinimas

tatoo jau anksciau dejau… ir diary yra… wa a jai norit sexy foto… tai mano diary jau sukrautos … uj… Drovus

kas ten…virs uzupakalio? Cha cha

tai kad tatoo silpnai matosi… reikejo is arciau fotkint…

ech visi i uzpakali… o veiduko mielo niekas nepastebi… Šypsena

uzpaklai roday tej visi ri aptarineja Liežuvis Girtas

Juokiasi Juokiasi bl Juokiasi Juokiasi