problemos su Takas ID1

va va … bet paprastas shakotuvas neatskiria … nebent va ta vieta kur iejo i modemo komplektacija paprastas shakotuvas ir toks filtras telefono linijai … nebent ju derinys atstoja daznini skirstytuva Šypsena
dekui uz info Mirkt butent tu skaiciuku muset ir rejkejo Šypsena

Norėjau sužinoti kas per daikatas "dažnių skirstytuvas" ir kur jis naudojamas ir kaip jis susijęs su DSL? Paprastą šakotuvą gal ir kai kas vadina dažnių keitikliu?

Dėžutė, be kurios gali arba kalbėti telefonu, arba naudotis tinklo privalumais. Šituos du dalykus dažnių skirstytuvas leidžia atlikt vienu metu.

į modemo komplekta įeina kas? ar šakotuvas, ar dažnių keitiklis?
Vadinasi kas kaip nori taip tas ir vadina.

Išvaizda gal ir panaši į šakotuvą dėl žodžio /šakotis/, ale anaiptol tai nėra šakotuvas.

Jei kalbeti konkreciai apie temos autoriu. Jis rase kad nusipirko dsl modemą, vadinasi į komplektą ir įeina dažnių keitiklis.
Man įdomu pasidarė kodėl buvo pradėtas minėti šakotuvas, nes jis aplamai niekur nereikalingas.

Faktas. Tiesiog susipainiojo sąvokose.

deja shakotuvas iejo i komplekta o ne dazniu skirstytuvas … taciau buvo priedas kazkoks filtras … ant telefono linijos kaip supratau … vienas galas line … kitas galas phone … abu sudejus gal ir gaunasi dazninis skirstytuvas ? Šypsena

Dažnių skirstytuvas turi 3 įėjimus: Phone, Line, Modem.

Tiek ir norėjau sužinoti apie skirstytuvus (ar susipainiojo savokose ar aš kažko nežinau).
Dėl įėjimų tai vietoj Modem turėtu rašyti DSL. Bent pas mane taip

3 iejimus ar 1 iejima ir 2 ishejimus

Line - jungi tel. laida, Phone - telefono aparatą, DSL - į kompą. Vadinasi 1 įėjimas, 2 išėjimai

ta prasme linija kabeliais ateinanti i spliteri … o ish jo vienas i telefa … kitas i modema ane?

jep … na pas mane ten shakotuvas … ish 1 i 2 prie vieno pajungtas modemas . prie kito per filtra (line - phone) telefonas … jei neklystu tai cia viskas ir gaunasoi kaip dazniu daliklis … arba as klystu … ir rejks pirkt atskirai Šypsena … na bet pradzioj vaziuosiu skaiciuku pakeist Mirkt

DEKUI XEBRYTE…VEIJKIA … BUTENT TO IR TRUKO … SKAICIUKO 8 … NORS KAS JIS TOKS TAI NEAISHKU Šypsena