Problema su The Settlers IV zaidimo paleidimu...Labai prasau , padekit!!!

O tu pamegink ji parsisiust kad gudras!!! Cha cha Man tai kotais nelabai nori eit… Prasishnekejau, katik pradejo eiti, tikiuosi ir daeis Cha cha ir tikiuosi zhajdimas ejs

Nežinau

Jo kaip sakiau kad nesigaus taip ir buwo, reikia No-CD Crack’o bo be jo man rodos nieko nebus… O tu ten kur linka nurodei tai ten tas s4_main.exe ar ten No-CD Crack’as ???

Seip ne taip per eMule parejo No-CD crackas, tik kaip jau minejau lamukas esu ir pirma kart susiduriu su tokiom problemom tai nezinau kur ji instaliuot…Gal pasakysit ??? Cha cha Baisu

Visi crack taip pat įrašomi paprasčiausiai perrašai vietoj senojo exe failo naujajį,o dėl to kad nesigavo įdomu kaip tu pavadinai tą cd kur iškepei nes jo pavadinimas turėjo būt kaip originalo kitaip tau jo nepažins

Jei jau turi crack’a, tai paprasciausiai isextraktuok ji ten kur instaliuotas zaidimas. Turetu ismest lentele, kad toks failas jau yra ir ar nori ji pakeist, spaudi JES ir viskas…Mirkt

P.S. http://www.megagames.com/cracks/html/c900720_0.htm 13 crack’u yra cia, kazkuris vistiek veiks…Cha cha

Na man vakar kai Cha cha lovoje gulejau Cha cha kilo tokia mintis kad ash diska blogai irashiau, ash jo niekaip nepervadinau…KAip rashe NEW taip ir liko…O beto ash ten nelabai ir zhinau ka rashyt, nes ten kai is ZIPavo ta zipa zaidimo ten ne viena faila man ishmete , va parashysiu kokius :

Installation notes.txt

S4_Main.exe - 384 B

Settlers 4 - Final release.ccd - 3.177 KB

Settlers 4 - Final release.cue - 773 B

Settlers 4 - Final release.img - 722 MG

Settlers 4 - Final release.sub - 29 MG

SIV_908.exe - 6 MG

Ir va dar , kaip vadint kai ishkepi CD , ar S4 ar The Settlers 4/IV ar Settlers 4/IV ???

Tau reikia paklaust tų žmonių kurie turi setlerių cd tegu isideda ir paziūri koks pavadinimas atsiranda po cdrom.Dar gali pats pasidaryt imidžą ir pakaitaliot pavadinimus leidžiant su daemon tools ,gal pataikysi netyčia.(bliamba tik dabar pažiūrėjau gi tau jau yra imidž failas duotas nereikia nieko kepti imeti į daemon tools ir leidi)

Leidzhiu ir pavadinimas siv_english bet su juo neina o ir pakeist neisheina arba nemoku…paspaudzhiu deshini peles mygtuka ant to kur My Computer atsiranda diskas kur su Deamom Tools paleidzia (siuo atveju G diskas) bet ten rename nera o ir properties pakeist neleidzhia…

Ne ,jeigu imidžas yra ,tai pavadinimas geras SIV .Pagal idėja tau reikėtų tik užsimesti crack ir turėtų eiti žaidimas,jokių kitų variantų aš nežinau
(Šiaip idiotiškas klausimas bet kaip tu nukrekini žaidimą?Aš turėjau vieną kaimyną tai jis spaudavo ant creko ir sakė nu neveikia ir vsio.)
Aš galiu pasakyt kaip aš daryčiau.
1.ištrinčiau lauk per add remove program settlers IV
2.Ištrinčiau tą katalogą kur tau sukūrė settlerius(ko gero c:\program files\ten kazkur ieskok
3.per daemon tools paleisciau imidžą ir įsirašyčiau žaidimą iš naujo
4.uždėčiau updatą
5.Į tą katalogą kur įrašė settlrius imeščiau cracką(jame jau turi būti toks pat failas SIV .main exe, man atrodo ir perrašant dar paklaustu taves ar tikrai nori pakeisti tą failą
6.Pažiūrėčiau ar žaidimas eina
7.jei ne tai dar iš cd nukopinčiau tuos katalogus kur liepė
8.Žiūrėčiau ar žaidimas eina
9.Jei ne pasakyčiau ******************** ir ištrinčiau lauk sIV (nu galima dar ką nors sudaužyt Pvz. pelę arba klavą)

Reikes pameginti…Va neseniai ish deamon tools israshoiau ash juos…

Nu krch…Viska padariau bet ta pati meta, kad CD ne tas…Blin sunervino,tik kolkas nieko nesudaziau Cha cha

KandaKandaKandaKanda

Tai tu crack’a nucopinai ar ne ??

Na tai juk parashyta kad viska padariau…ten as su PowerArchiver extraktinau nustaciau as C/BlueByte/TheSettlersIV ir ten po to extraktavo kaska mete kad pakeist failus paspaudzhiau jes ir viskas, na tai ir nieko nesigavo blin…

BaisuBaisu

ne,tau reikėjo viską tvarkingai padaryti.Tu turbūt kažkur turi išarchyvuota zip failą. S4_Main.exe - 384 B yra tavo crack, dabar atsiverti C/BlueByte/TheSettlersIV ir ieškai panašaus į S4_Main.exe - 384
failo kartais jie būna ikišti į system katalogą ar dar į kokį nors.kai randi į tą katalogą perkopini S4_Main.exe - 384 B ,kurį radai išzipavęs tai ką parsisiuntei,tada tavęs ir turi paklausti kesti ar ne ,spaudi ok.Viskas.Jei nevekia žiūrėti punktą 9 mano ankstesnėj žinutėj.

Siandien pakankamai nervus suede man tie Settleriai, bandysiu rytoj…

Gerai viska padariau ir gavosi manau tik Windows Commander’io pagalba, nes cracka su juo perkeliau ir tik tada viskas turbut normalei pasikeite ir veikia!!! Bet sheip labai dekui tau Unlivin

>malonu kad buvo naudos iš mano rašliavos.Manau kad commanderis čia niekuo dėtas paprasčiausiai reikėjo tvarkingai cracką perkopinti,nors jokio skirtumo kaip išėjo taip gerai.