prisiparkavo...

reiktu taip is prieko ir is galo i tas laisvas vietas dzipukus pastatyti Juokiasi na ir kukuotu skersai pastates…

kokie visi gudrus, uzstatyciau, uzstatyciau…

halogenas - nu bet negi Tau cia labai juokinga, ka. Tu jam uz tai gal langsu nuvalytum, ar kilimelius nupurtytum, nesuprantu Tavo pozicijos ???Cia gal norma laikai ??? Nežinau

nieko cia man juokinga nera Ne valyt to merso tikrai nesiruosiu, nors tvarkos ivedeint irgi neiciau Ne nebent mentus kviest, arba maximos informacijai pranest Nekaltas o del uzstatymu, idomu kiek is tirkuju taip imtu ir uzstatinetu?? pasneket visi gudrus Nekaltas

o mersas tai pagaidintas…

belekaip pagaidintas

Nemanau kad tokios masinos turejimas suteikia galimybe pasaipiai demonstruoti savo kvailuma ir “sustruma” Taip pasistates zmogus nieko nelaimi, nei jam patogia ir dar plius visiems nervus sugadina…

lopas

jis su mersu jam galima

Čia kalbėti drąsūs,bet daryti niekas nieko nedarė tik BUČIAU kita karta užstatykite ir po to sakykite va va žinos aš ir galėčiau oj nuvaryčiau ta mersa jo oj koks aš krutąs padangas nuleisti taip taip man tai juokas ima pastate tai pastate ne jis pirmas taip ir ne jis paskutinis taip Čia tai nors vidurį aikšteles,o kaip patys i invalido vieta įkišate savo mašina ? nenorėtumėt kad jums apsauga ar mentus iškviestu ? esu matės kaip prie pat durų pastato mašinas ir deja radote prie ko kabinėtis jus čia,o kas ji lopu ar kažkaip vadina čia internete ir juokdariai eik ir i akys jam taip pasakyk Pavargęs ko bijote ?

apie tokius “ponus” galimas tik vienas žodis, kurio Bitė+ neleidžia parašyt…

<<<to Officer>>> į akis žmogui tokių dalykų net sakyt nereikia, o ir pasakęs dar į galvą gausi ar taip bėdų turėsi. Žmonės turintys bent kiek kultūros ar bent kažkokį išsilavinimą taip neturėtų daryt, o jei daro, tai tikrai nepasirodo išgerosios pusės. Kas dėl vietų invalidams - už visus nekalbėk!!!

o dabar taip graziai po koki zhiguli prieky ir gale tos mashinos pastatyt ir palikt savaitei kokiai Cha cha

Idomu ish keliu mb jis suwirintas, idomu jo geometrija paziureti, nznau protingi banditai taip nesielgia, o cia tikrai kokie mamu numiletiniai. Šypsena arba barigos Šypsena

nu gal jam taip patogiau išlipti buvo… arba norėjo kad į banga jo fotkę idėtų Šypsenanu čia vienas iš dviejų variantų Cha cha