prisimenant warcraft 3

nu kaip ne, sviesioji puse, man to uztenka Cha cha nervina mane visokie buivolai, orkai ir *****i samanai Cha cha

Kas pamatyti šitą sostą nereikėdavo pro tuos mėsgalius/sargus praeiti Šypsena

Beje, šamanais ir aliai gali būti Šypsena Draenai Šypsena

Allure, pasidomek lore Cha cha patys geriausi gal Taurenai yr Šypsena

man pats geriausias buvo warlockas, nemokamas mountas ir dar gyvunelis uz tave dirba darba, isvaizda kaip normalaus zmogaus, o del shamanu, tai as daznai sumaisydavau ir noredavau kapoti, man jie visi vienodi, visi blogi Cha cha del sosto tai ten kai ieini i ta miesta, tai praeini pro tokia apaugusia aixte kur sviesa skevrbiasi, po to arba gali apacia aieti kur tie mesgaliai arba i sale, tik daba to sosto tai nepamenu… anyway, baigesi mano dienos losimo wow, laukiu naujo mmorpg Cha cha

warlocku gali buti ir undead Nekaltas isvaizda nuo klases nepriklauso.priklauso nuo tavo rases isvaizda

Oi tik nereikia apie geriecius ir blogiecius Liežuvis Ziurint i Warcraft istorija, kaip tik Human daugiausiai prikiaulino, o Orc’ai buvo vieni is geriausiu, kol nepaverge ju demonu orda AngelasBeje, apie karves tik gerai- nes jos warcraft’e isvis geriausios buvo Be be be be to- tauren=nature (tik sumaisyta vietomis raides)

nu krc, zmones gerieciai, visi kiti blogi Cha cha aisku kad human prikiaulino, reikejo karves ir kitus velnius is savo darzo vyti Cha cha kaip tai nepriklauso nuo klases isvaizda, nori pasakyti warlockas, paladinas ir wizardas taip pat atrodo?

wowo istorijoj blogieciu ar gerieciu nera! yra tik dvi puses tarp kuriu vyksta karas! Šypsena ps warcrafto istorija Best of the Best! ir dar keli sauktukai del grozio!!!

warhamerio istorja is best of the best Cha cha

FU Cha cha wc is best of the best of the best! Cha cha Cha cha