Prisijunkite prie Folding@Home Team Lithuania ir gelbėkite gyvybes!

gal kas turi ziniu, ar tinka 5,03 klientas ant win98? jei tinka, tai reiktu ji visur isidiegti, kas turi v4,00, nes Stanfordas pranesa, kad nebeturi wu, skirtu 4,00 versijai.

ziuriu ziuriu, ir kainos/kokybes santykis kol kas nera labai dekingas kad pultume i senus kompus deti naujas vaizdo plokstes. Nekaltas

o ka daryt su AGP 4x jungtimis? juk 8x tokiam lizde neveiks Nekaltas ir dar draiveri gauti 98-tiem win, nes daugelis senu kompu nelabai pavesh XP Šypsena

niekur nedingesw, tiesiog man cia pernelyg aukstos sferos, ka paskutiniu metu kalbat Cha cha vis dar angluose, vis dar dirbu… Nekaltas po trupuciuka… o fah mano nejuda, nes labai daug klientu kompu kazkodel atsisake, o pas mane kompas beveik kiaura para uzimtas… vakare ir nakti L2, o diena iseidamas i darba filmus konvertuout uzdedu… Nekaltas tai va todel mano fah ir nejuda… Drovus

veikia, tik su shiokiais tokiais apribojimais.
kaip service nepaleisi, ir dar kazka jie ten minejo.
Is kur suzinojai, kad nebeturi 4versijai?
as pries pora dienu skaiciau ju diskusija.
Jie zada naikinti 4 versija.

ram, prisipirk Šypsena
tiek tekainuoja, 128mb uztenka win xp Šypsena
agp4x tinka tms kortoms, nes jos palaiko agp8x-4x standarta Šypsena
taip kolkas neapsimoka paprastam vartotojui.nes dar ir PSU reiks pirkti. Šypsena
bet man, kai tik centu atsilaisvins-ishkarto visi kompai bus apginkluoti. Cha cha

Paplepėkim

kame reples?
gavau tinkeri as Šypsena
katik…

kazka negero gavau Liūdnas

projekto 1152 nebera sarase.Beto, serveris 133 rodo, kad jame tera tik 1 WU available.Negi as toks lucky Cha cha
niu ziesim, pas anglus nusiveshiu, sulankstysiu ji, nusiusiu.uzdejau daba shiam athlonui gromaca, jei nenulaush Šypsena

ple motina su kaimyne dainuot(giedot) pradejo Cha cha

gerai, kad brolis geria kitur, ryt tegrysh, butu dainu shvente, gieda gaidelis Cha cha

gavau p2904, jo irgi nera sarasuose, core_80, o tokio core dar neturejau Pavargęs

gali buti, kad kazkas keiciasi- tikekimes i geraja puse Šypsena

na tavasis naujas core, a pas mane gi senukas tinkeris, kuri zinom kiaurai ishilgai Šypsena

KIWIS raso, kad FAH klientu kompuose numiro, as irgi nesuprantu, kodel pas pazystama ant naujo Conroe FAH visai nevaziuoja Piktas Isheina, kad lankstyt gali tik tie kompai, prie kuriu pats prieini, nes “remote” foldinimas per kita zmogu kazko nesigauna. Durnas tas FAH klientas Piktas

nesakiau kad fah numiro pas klientus… sakiau kad klientai atsisake kompu… todel numiro… Šypsena

yra variantas, kuriuo galima paleist fah per atstuma i neveikianti kompa, bet kartu turi i RAM instaliuotis mini operacine linux versija. pabaigus sesija reikia duomenis issaugot, ir kompui issijungus visi pedsakai dingsta Šypsena
bet praktiskai to nedariau, nes truksta issilavinimo.

su ateinanciom sventem jumis.
geru lankstymo metu ir pan.

nors su kaikuriais da susitiksim iki naujako Šypsena

nenuleiskim ranku, nemazinkim tempo, ir kitais metais islaikysim TL pozicijas, bei truputi kilsim Šypsena

buvo gal kam taip? Nežinau

Launch directory: C:\Program Files\FAH3
Service: C:\Program Files\FAH3\FAH504-Console.exe
Arguments: -svcstart

Launched as a service.
Entered C:\Program Files\FAH3 to do work.

[13:07:33] - Ask before connecting: No
[13:07:33] - Use IE connection settings: Yes
[13:07:33] - User name: klaustukas (Team 36816)
[13:07:33] - User ID: 5EF3B8A45914E0E5
[13:07:33] - Machine ID: 4
[13:07:33]
[13:07:33] Loaded queue successfully.
[13:07:33] + Benchmarking …
[13:07:36] - Preparing to get new work unit…
[13:07:36] + Attempting to get work packet
[13:07:36] - Connecting to assignment server
[13:07:37] - Successful: assigned to (171.64.122.133).
[13:07:37] + News From Folding@Home: Welcome to Folding@Home
[13:07:37] Loaded queue successfully.
[13:08:17] Couldn’t send HTTP request to server (wininet)
[13:08:17] + Could not connect to Work Server
[13:08:17] - Error: Attempt #1 to get work failed, and no other work to do.
Waiting before retry.
[13:08:23] + Attempting to get work packet
[13:08:23] - Connecting to assignment server
[13:08:26] Couldn’t send HTTP request to server (wininet)
[13:08:26] + Could not connect to Assignment Server
[13:08:27] - Successful: assigned to (171.64.122.133).
[13:08:27] + News From Folding@Home: Welcome to Folding@Home
[13:08:27] Loaded queue successfully.
[13:08:29] Couldn’t send HTTP request to server (wininet)
[13:08:29] + Could not connect to Work Server
[13:08:29] - Error: Attempt #2 to get work failed, and no other work to do.
Waiting before retry.

zodziu niekaip neina paleisti dvieju konsoliu savo kompe
viena konsole veikia be problemu o kita niekaip nenori pradeti lankstyti Užsispyręs

beje gal galit pasakyti kaip istrinti visa direktorija ?
nes neleidzia trinti kai failai yra naudojami
o kadangi viena konsole veikia pas mane tai task manageryje nesinori nukilinti ta veikiancia nes praprasiu darba visa Ne Apsvaigęs
noriu istrinti viena FAH direktorija…

eik per services ir isjung antra fah, tada gali ramiai trinti…

o kad nelanksto, gali but paprasciausiai kad stamfordasd neturi ka tau pasiulyti… Šypsena

deshini ant my computer, manage, tada services and applications, tada services, sarashe susirask FAH@C:+WINDOWS+fah+FAH504-Console.exe (ar kazka panashaus, prie kurio yra Started/Automatic.Spausk su deshiniu peles klavisu ant jo, ir stop Šypsena

Na, šiandien ir aš prisijungiau prie šito projekto. Nors labai anksčiau svarsčiau, ar verta man savo laptopą kaitint dėl šito, nes kiek skaičiau, tai pastoviai 100% ryja, bet pabandžiau, ir nieko jis per daug nekaista. Tik dabar neaišku… kadangi naudoju linux, tai kaip man dabar, konsolėj programa dirba, o išjungt pc vistiek reikia, tai ar nukillinus konsolę, nudirbtas darbas nedings? Nes jokios komandos nedirba, manualiai nelabai išeina išjungt

Kill’inti tikrai negalima, nes teks su darbu atsisveikint. Bent jau ant Windows’ų padarius Turn Off Computer programa gražiai išsijungia su Windows’ais ir įjungus PC tęsia darbą. Darbą dar galima stabdyti per service. Bet čia ant Windows, o kaip ten su linux, neįsivaizduoju. Žinau tik, kad kill’int griežtai negalima.

P.S. Jei pas tave programa dirba ne serviso pavidalu o konsolės lange, tuomet tą langą gali uždarinėti manau. :confused: Bet killint FahCore_xx.exe proceso negalima.