Prisijunkit!

Tom4i, su normaliais dalyviais normaliai ir dalyvauju. Pats atlėksi kašio? Šypsena

nežinau, darbe pas mane laikotarpis toks įdomus… Bandysiu tikrai, bet žadėti negaliu Ne Kai bus data aiški, tada maždaug galėsiu pasakyti.

Laukiam Šypsena Panašu kad bus antrą-trečią spalio savaitgalį

Funki,matai pats sau tu gal ir normalus,bet yra ir kitaip mananciu,neatrodo taip ponuliui.Dazniausia apie save geros nuomones buna ligoti zmones,neatrodo taip paciam Nekaltas

Nelabai skaičiau, bet gal baigiam floodint, yra pm. Tuoj dar po baną užsidirbsim Šypsena

Zeljko,matai,kad tritaskius laidyt,cia reikia veteranu lyga kurt,itraukiant tokius kaip as,Araratas,Sadyvra,Mende,na dar Dzux lyg is tu Cha cha va tokia kapela surinkus jau butu galima palakstyt,nereiktu varzovams i kulnis ziureti Šypsena

Koralai, čia keli iš mūsų pūzrus po krūtine pasiauginę nemažus, tai ne vien dėl amžiaus tenka tuos kulnus matyti Blogai Nežinau

Tom4s,na dar dabar gal taip mastai,kad puzrus,tuoj ateis laikas kai sakysi,kad cia tik pasmukusi profesionalo krutine nuo kitos sporto sakos,- Alus Juokiasi

Tomai…bbi puzrus,nematEu jokio puzro…fule losiu,dar joks snarglys 20+ neapibego Cha chatereikia pasiruost siek tiek. Tiesa,po visko jau zmona bokalą i lova atnesa Cha cha loskit seniukai,kol yra noro ir kol kviecia kazkas Taip

eikit šikt, aš dar jaunas kaip bėris Piktas va fotkėj iš konteksto neiškrentu, reiškias jaunas Cha cha

Dzux> tai tu siandien buvai pas mane uzejes ??? Apakęs Vau!

Arvydai, nea, pas Tavi jau senai nebuvau Ne

Ateičiau, bet kašio salėj su butsais ir getrais sunku pabėgti. Nebent rasčiau Majamio Hyt šortus… Cha cha

geriau neik, kašio aikštėj neužtenka gražiai apsirengt… Juokiasi

Na, bet su tatuvkėm, baisesnėm už statistinės pensininkės gyvenimą, kažkas ten aikštėj juk laksto. Baisus Juokiasi

koks tau skirtumas kas su kuo laksto? Nekaltas

jam svarbu gerai atrodyt Tūsas

Man svarbu kašę žaist su (kašio) kedais, o futbolą su butsais. dzuxui tai atrodo aukštoji mada ir galima daryti atvirkščiai. Girtas

tai tu ir žaisk, ko kitiems aiškini su kokiais šortais ateit į aikštelę? ne fasonas tokioj draugijoj būt? dar kas pamatys? gėda bus? Juokiasi

Ar tu bent buvai tada, kad prisiklausęs gandų aiškini? JuokiasiAiškinu vieną kartą ir visiems laikams. AngelasŽaidėm futbolą. Vilniui trūko žmonių ir po pirmo kėlinio jau pralaiminėjo labai dideliu rezultatu. Bet Kaunas nebūtų Kaunas. Cha cha Vietoj to, kad duotų savo geresnį žaidėją ir būtų įdomiau visiems žaist, davė žaidėją švelniai tariant nemokantį žaisti visai, per kurį gynyboj buvo praleidžiama dar daugiau. Jis taip pat buvo su kašio šortais ir kedais, kas gerai iliustravo jo lygį. Ar iš to buvo šaipomasi? Ne. Tik po rungtynių gal pasklido legenda dėl tipo Indianos ar Majamio šortų. Tūsas