Priemonės po depiliacijos

[quote]MAGGA rašė:
… o kai kurie net "neima" Liūdnas siaubas kazkoks!
[/quote]

Kremą reikia tepti ne ant sausos odos, vos vos sudrėkintos…

Prašau, kad tik padėtų Mirkt

Kremą reikia tepti ne ant sausos odos, vos vos sudrėkintos…

Prašau, kad tik padėtų Mirkt

[/quote]

o sudrekinti oda geriausiai vaikinai sugeba… buciniai tikrai pades, kazin ar bandei???

[quote]Mirties_draugas rašė:
o sudrekinti oda geriausiai vaikinai sugeba… buciniai tikrai pades, kazin ar bandei???
[/quote]

Juokiasi Kokio intensyvumo bučiniai turėtų būti, kad sudrėkintum tooooookį plotą Juokiasi Nebent seilės pas vaikį kaip pas senbernarą bėga Juokiasi

Ką aš bandžiau- tai tikrai mano reikalas Mirkt

Kremą reikia tepti ne ant sausos odos, vos vos sudrėkintos…

Prašau, kad tik padėtų Mirkt

[/quote]

Specialiai nuėjau ir pasiėmiau depiliacinio kremo dėžutę, ant kurios parašyta: "Nuplaukite odą, leiskite jai išdžiūti". Tai kaip reiktų tai suprast? Reiškia netiksli instrukcija? Ar kremo tepimas ant vos sudrėkintos odos jau panelių išmislas, siekiant geresnių rezultatų Šypsena

[quote]MAGGA rašė:
Specialiai nuėjau ir pasiėmiau depiliacinio kremo dėžutę, ant kurios parašyta: "Nuplaukite odą, leiskite jai išdžiūti". Tai kaip reiktų tai suprast? Reiškia netiksli instrukcija? Ar kremo tepimas ant vos sudrėkintos odos jau panelių išmislas, siekiant geresnių rezultatų Šypsena
[/quote]

Tepiau ant sausos, nuplautos, nuvalytos- atsiprašant pora plaukų pasišalina. Po to pabandžiau ant sudrėkintos- liuks, suveikė, nepaliko nei vieno. Nžn kodėl ant pakuotės taip rašo, bet kiek kremų esu išbandžiusi, jie veiksmingiausi ant vos drėgnos odos…

Laba, man sakė meistrė, kad reikia savaitė po dep. nusišveisti odą švelniai su scrubu. Tai taip ir darau :slight_smile: