Prie laužo: Po gero alaus kiekvienas tampa keliautoju

Blyn, tu duodi: nuo kada su parasiutu sokineji? Nagi, pasigirk, papasakok ka nors Šypsena

gerai kad nebuvau…
kai buciau grizus tai butu mociute kaiptik kelusi ir sakius "ir is kur tu grizti"(nes +1val vaziavimas kaunan)
Cha chaCha cha

Atvirksciai - pirma atsirado parasiutai, o paskui ir pomegi is dalies atitinkantis nikas Cha cha

p.s. HEPI BEZDI walio!!! Lūpos Gėlė Dovana Alus

Gal ir galimaNekaltas

Nuo uzpraeito rudens. Bet kadangi pinigiuku ziauriai truksta, tai tik 61 suoliuka tesuspejau padaryti. O ka cia pasakoti? Skydivingas mane
vezzzzzzzzzzza! Ye ye ye… tralialialia (ir prota nuveze kazkur matyt) Cha cha Cha cha Cha cha
O siaip labai atsargiai manes reikia klausti ko nors apie parasiutus… Nes kai uzsivesiu… arba galva paskaus besiklausant, arba ir jus i ta pati malonuma itrauksiu Šypsena Vot Cha cha

Aha. Parasiutai veza. As pries du metus pradejau sokineti. Praejau AFF, nusipirkau parasiuta, atlikau 25 suolius. Tik dabar nesokineju, bijau… Nekaltas

Nieko tokio… Nekaltas Juk ir ash ne kiekviena diena prie ineto prisedu Nekaltas Cha cha

Truputi su Brooke shnekejom ta tema… Ir norim ir nelabai galim… Na bus matyt Nekaltas

Dekuj, tau irgi to pachio Mirkt Cha cha

Pas Sida Cha cha Nekaltas

Visgi vakar issitempem walio pamineti gimdienio ir pasidziaugt referendumo rezultatais, nors tam teko netgi paredaguoti gerbiamo moderatoriaus zinute (na, kartais ir man privilegijomis reikia pasinaudoti Cha cha). O alaus netruko: MAXIMOJ uzsipirkom gera deze alaus, o isleidome ik 5 litus (opa, opa i Europa Šypsena)… Ateik buteliu susirinkt Cha cha

Galva siek tiek sunki. Nieko, isgyvensiu. Dar nakti apie 3 valanda Amigosh prisimine, kad turi padaryti duomenu baze atsiskaitymui. Tai teko siek tiek ir man parasineti (Siaip as ten viska pats ir parasiau: anksciau prisizadejau. Bet iki siol nesuprantu, kaip pirma karta girdinciam apie duombazes ir tiek prisigerusiam pavyko kazka padaryti Cha cha Dabar bernelis atsiskaitineja, tuoj pranes, kaip sekesi prakisti apgirtusiu snukiu rasyta darba Cha cha) O kur tu visa nakti slaisteisi, u?..

Kur? I Prancuzija? Beja, ar dar turi ta bilieta i TV3 koncerta (cia kazkurioj tavo zinutej buvo uzsiminta) - noriu gauti dovanu Šypsena Siaip turiu jau 4, bet xebrai reikia. Tai dovanoji? Cha cha

ee, ir as noriu bilietoCha cha

Aaaaaa!!! Kokia suknista diena!!! Liūdnas

Psio ieshkau paguodos

what can i do for you? Nekaltas

Liko trys valandos… Nieko nesugalvoju… Bl esu susinervines… Ka daryti?

Kas jumi cia daros?

XANA: uz triju valandu turiu issiusti darba, o dar nieko nepadariau ir negaliu padaryti…

Visgi spejau issiusti. Rytoj ivertinimas. Pfffu…

Sianakt bent jau as negeriau - pati matai - mokiausi Cha cha Vos spejau issiusti toki bjauru darbeli. Siandien tap pat mokausi. Rytoj taip pat mokausi. Poryt taip pat mokausi. Nu o sestadieni galesiu siek tiek pasvest Šypsena

Vos nepamirsau: HAPPY B-DAY TO CARRA!!! Cia tau - DovanaGėlė

GeraiGeraiGerai

Vidurnakti gavau laiska is destytojo: DARBAS PRIIMTAS. Jegele!!!