PREMJERA! G.Varnas "Nusikaltimas ir bausme"

fantastiskas spektaklis Geraitiesiog nuostabi aktoriu(ypac G.Ivanausko) vaidyba Myliu

tai ir yra reali kaina. bilietai po 30 ir 40LTL. prie ko cia reklama? Nežinau

O bandėt prašyt stovimų?

ten nelabai yra kur stovet.

Taip nebūna. Svarbu, kad įleistų. Suprantu, kad kai kurios salės elgiasi “durnai”, pvz. Jaunimo teatras. O štai Nacionalinis teatras užsimerkia į situaciją - svarbu, kad bent červoncu daugiau paimtų. Tokio susigrūdimo kaip paskutinėje premjeroje buvo Mažojoje salėje, neteko niekada regėti. Ir ką - visi susislėgė viens kitam ant kelių… O spektaklis pamatytas… Gerai Todėl man visada juokinga ima, kada pasiskaito kad pigiausi bilietai 100Lt. … ir tuo tiki. Bus kaip tik dabar koncertėlių - pasitikrinsiu savo nuostatas…

ex norechiaw nueti… Liūdnas

aš ir labai norėčiau Cha cha Kietas tikiuosi, kada nors kas nors nusives monį Nekaltas

verta pamatyti!

aha. jau ruosiuosi vaziuot. tik pasakykit, brangus mieli, ar imanoma butu pigiausia bilieta pries spektakli gauti? nes gi is vilniaus butu vaziuojama… tai va ir nebezinau, kaip elgtis Nekaltas

jokių bilietų spektaklio dieną neįmanoma gauti. bet mokėti 40 litų tikrai verta. galima užsisakyti telefonu (berods Nekaltas)

Galima užisakyti, bet bilietą reikia atsiimti 2 dienas prieš spektaklį. Laimingas Tad geriau atvažiuoti savaite ar ankščiau prieš ir nusipirkti už 30 lt. Patarimas: mačiau du kartus vieną karta iš pirmutines eilės antą iš galinės… Gale daug geriau matosi. Taip Ir bilietas pigesnis. Cha cha

bilietai.lt pradejo pardavineti bilietus i Kauno dramos teatra.

man tai pats geriausias (kolkas) spektaklis matytas Kauno dramos teatre