premijumas?

GMC Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

gmc Užsispyręs Juokiasi Juokiasi Cha cha

Sita alfa man rodos amerikonas, nes veziau viena nauja sita i plunge, reiketu pagal vin spalva pasiziureti Nekaltas

Nu tai dar pk, per 1kkm litra subliausi, iki namu uzteks 5litru bankes. Tik nesuprantu, tai pakeite salnika ir vel varo, cia tipo per kur? Paplepėkim

ble jau labiau apibrezta viskas, kad ir su kaistanciu motoru varyt, nei su kiauru salnyku. Apsvaigęs Angelasatrabotkes gi nepilsi, plius bbz negali numatyt, ar jo isvis neprapis, kad prades varyt ciurksle su snypstimu kaij Moteris meeza. Juokiasi

Vyno + ganjos = Gerai

^ šio vakaro meniu Cha cha Vorutą degustuojam ApkabinimasŠitos alfos belekaip man Girtas iki pilnos laimės trūksta universalo kėbulo. Kai bus, jamsiu Valio

Nu kur tau universalas su tokiais pardavimų kiekiais. Jaguaras irgi nutarė nedaryt XE universalo, neatsipirks.

Man patinka. Iki premiumo trūksta, ir odItė ant panelės nepadės Cha cha

Xspirit, as namini , savo gamybos. Nors siaip Abu komponentai savo gamybos Cha cha

Palauksiu kol su dobilo lapu atpigs iki mano biudzeto (5k€) ir tada jamsiu, man tas spoileris ant bagazines perskeltas-labai Apkabinimas

kostia - ten aliuminizuotas grafito spalvos plastikas GirtasStelvio akcija paleidę, visai padorios kainos, jei dar derisi Šypsena

Q, pvz ko? Mataru, svorio balanso ar dar ko nors? Tik nesakyk, kad ledu ir urodlivo tetrio skydelio. Linksmybės Cha chaVyriausias, 99%, kad cia is usa. Mr, siaip teisingai del kainos pasakoji… Geraiautoplius.lt/skelbimai/maserati-grancabrio-4-7-l-kabriole tas-2 011-benzinas-8154699.htmlo kiek 8m vw kainuoja? Cha cha Nieks neprase jo cia minet… Tiesa, Q, jeigu gali paaukok minute savo brangaus laiko ir apibendrink apie ka cia jis pasakoja? Šypsenayoutu.be/kiWScqX2kFA?t=984

Gal totalizatoriu, kas greičiau parsiduos, mazda cx ant kurios kryzius padetas ar masejus?

Detalės, detalės daro premiumą premiumu MirktMaseras čia biški jau kita lyga (nors jungikliai, rankenėlės - nu pasityčiojimas), bet jei reiktų rinktis, tai mano simpatijos būtų Paršui. Panamerka, Macan’as beigi 911 Girtas

quattre, o kodėl ne tešla? Cha cha sekundės gi… Cha cha

Bbi tę. Dar prasinešėm pažėt kaip pacukai bulius vaiko (toks megėjiškas ar kaip čia pasakyt) nu ir per 200km puse litro nėr. Vadinas didėja ir pzdu nkj- siūsim namo. Dr, ką tvarkiau? Salniką? Gal aš drnas čia už ten 1.5k.e kaitaliot, kai namuos pst pst ir yr. Pakeičiau tą alsuoklio bbienę su trūkusia membrana. Db dirba ant laisvų Gerai ir šiaip atsirado traukos papildomai, nu tik maža bėda- lm sintetika ***a lauk Ufff

O tai ner lietuviu/rusu serviso aplink, kurie padarytu uz lietuviska kaina?

nerodei pacukams, kaip bulius vaikyt reik?

Tai vis tik nesigaili, kad babuin nepirkai?