Prednizolonas.Kam teko ji vartoti?

Vartojau. Ilgai, ir jei gerai pamenu - 30 tabl. per dieną. Bet pas mane buvo išskirtinė situacija… Nustebęs Šalutinio poveikio kaipo tokio tai ir nejutau, tiesa nežianu, kaip būtų buvę jei nebūčiau vartojęs. Girdėjau kiti pradeda nesveikai daug valgyt, nuo to hormono, bet man nieko panašaus nebuvo Ne

tai sakai pasalinio poveikio nepajutai.aisku.o tas ilgai/tai menesiai,metai ???

hmmm, o man atrodo, kad tokius vaistukus ash kasdien neshdavau tetei… na kokiais sumetimais buvo paskirta tokie vaistai po smegenu naviko operacijos, tai nezhinau, galbut del per didelio smegenu skyschio kaupimosi? nes jei silpnina imuniteta ir blogina gijima, tai po shvytinimo ir taip buvo viskas per daug nuslopinta… Deja viskas baigesi labai liudnai, todel pashalinio poveikio ishskirt neisheina…

Viena ka galiu pasakyti, kad sias vaistas didelis nuodas visu pirma labai kenkia inkstam visu atra sukelia priklausomybe, ji metus gert pasireiskia labai daug ivariu salutiniu poveikiu ,kalbu ne is savo , bet is jau mirusio tevo patirties, jei tik yra galimybe negerkit sio vaisto jokiais budais, turi buti pakaitalas jam…

Man neteko vartoti, bet daug kam teko skirti. Vaistas naudojamas tik pagal isskirtinius nurodymus, o ne visur kur papuola. Jei gerai apgalvoji jo skyrimo pagristuma ir vartojimo dozes - pasaliniu poveikiu sulauki retai. Rimtas vaistas, naudojamas daugelio ligu gydyme del savo stipraus priessuzdegiminio ir imunosupresinio poveikio. Kai jo tikrai reikia - ner geresnio vaisto. Tik reikia nepamirsti, kad kai kuriais atvejais pranasumu uz ji turi metilprednisolonas ir deksametazonas.

Nustebęsuzuojauta… bet isheities negert kaip ir nera… Ne Liūdnas o kiek laiko tavo tevas gere gal pameni.ir ar po daug tableciu?nes yra situaciju kai zmones geria po kelias,ir yra kai geria po keliasdeshimt per diena… Nežinau