pravardės

niu turiu viena pravarde jau keleta meteliu…bet niapykstu ir pripratau but taip vadinama jei zmonems patogiau mane taip vadinti tai tada ir man nuo to nei silta nei saltaŠypsenaFlirtas

O kaip tave pravardziuoja?

mano viena klasioke jau gal 5metus visi vadina barashkaŠypsena jau neisivajzduoju, kad kas nors ja pamirstuŠypsena
manes niekas nepravardziuoja…Liežuvis siaip as violeta, tai dazniausia vadina violke arba viole. vatŠypsena

Niaturiu pravardes Liežuvis Nu retkarciais pavadina kajp nors ne i tema,bet pastovios pravardes neturiu Flirtas

Duok y galva kai pravardzioja daugaiu neptravardziuos o jai merga pravardzioja tia jau pade tnegaliu Mirkt

o kaip jums ai pas mus galima pasirinkti pravarde ir jei veliau nusibosta pakeicia…
kaip jums tokia tvarka pas mus chebroje?xexeCha cha

man tevai sugebejo duot lbai grazu varda, tik kad jo nieks neatsimenaŠypsena
tai dar gal darzely kazkas (niekas neatmena kas) pavadino mane kira. tai ir likau kira visam gyvenimui. net ne visi mano pazistami mano varda zinoŠypsena ta varda zadu ir i pasa isirasyt, tik dar nesugalvojau kur kreiptisŠypsena

Nu kai chebryte sava kiekvienas turi savo klicka visai nieko…dar pasijuokiam visi draugiskaiJuokiasi

Mano vardas Gabriele ir anxciau mane vadindavo Gabi. Pilnu vardu retai kas saukdavo Šypsena O vat pries kiek laiko draugai nusprende, kad Bagi lengviau istart nei Gabi. Taip ir prilipo. O as del to visai nesuku galvos, man netgi patinka… Šypsena

manes nieks niekada nepravardziawo…Ne tai net ir nzn koks jausmas but pravardziuojamai Mirkt o sejp visi varda trumpina i eLLe,taip lengviau ir man labai patinka Taip