Prasyciau info man svarbiu klausimu (apie dviracius)

Iki greito susimatymo!
Labas

cinamon girl, nezinau kiek laiko tu nebuvai LT, bet turbut grizusi pastebesi, kad Vilniuje dabar dviratininku daugiau nei buvo pries kelis metus ir ju dar daugeja.
Dviraciai uz 200 Lt yra sh. Normalus dviratis kainuoja apie 1000 Lt. Bet naujus gerus dviracius labai megsta vagys, todel visai neblogai butu padevetas. Vilniuj nelengva surasti gera padeveta dvirati, todel, jei yra galimybe, parsigabenk toki is Swedijos.

P. S> Jei reikes kompanijos vazinetis dviraciais, duok zinia. Mirkt

o vat ten jau nepatarciau pirkti Ne, tai simpleksai nesiderina tai remas kreivas ir t.t vienas vargas. nupirkau sunui tai teko priduoti ir pirkti kita normaluTaip

ir as vazinejau uzsienyje budama tik dviratuku. ten tai nors dviraciu takeliai yra ir saugiai vaziuoji.
taigi, sugalvojau, kad pataupysiu as kura ir iki darbo dviem ratais paleksiu. (baltupiai- 'Holiday Inn" viesbutis. spek kiek dienu as juo vazinejau? cielas dvi, kol vos nepervaziavo manes Audzi. Spec.dviraciu takeliu Vilnius neturejo ir netures. tai kas kad ten kur nekur saligatviais linijos nubreztos. musu sauniems vairuotojams tai ne rodiklis. Jiems px, kad tu pagrindiniu vaziuoji, o jie suka i salutini ir taves ne tik nemato, bet akivaizdziai ignoruoja! taigi, ilsisi mano dviratukas.
vienzo neturek iliuziju po Vilniu raliot.

Sudužusi širdisSudužusi širdisSudužusi širdis
Žliumbia

As beveik kiekviena diena is Zirmunu i savanorius vazineju ir dar gyvas. Masinu reikia truputi pasisaugoti ir pasirinkt marsrutus kur ju maziau.

man tik 2 keliai: gelezinio vilko pr. ir kalvariju gve.o judejimas tai ten ni axti!vaziuoti kiekviena karta saligatviu irgi menkas malonumas, tai pestieji, tai saligatviu bordiurai auksti ir ner nuvaziavimo, tai dar kas nors. siaip as priejau isvada, kad teks man palaukti ir vazineti i darba masina.

Is Baltupiu tikrai sudetinga pasiekt centra su dviraciu. Masinu isvengt galima tik vaziuojant per Jaruzale ir Zirmunus, bet taip gautusi gerokai toliau. As vietoj taves vaziuociau Gelezinio vilko gatve. Nors ten masinu daug, bet nuo kalno galima greitai varyt. Dar vienas imanomas marsrutas Kalvariju-Zvalgu-Verkiu-Apkasu-Rinktines gatvemis.
Matai kaip ikalbineju tave vazinet dviraciu… Cha cha Norisi, kad daugiau zmoniu vazinetu dviraciais, maziau masinomis ir butu svaresnis oras. Šypsena

apie palikima prie parduotuves prirakinta spynele, neverta net kalbetiNekaltas

Sia vasara pravaziavau su dviraciu apie 1500km.Liudnas vaizdelis.vairuotojai -pikti,dviracio palikt ner kur(gali nusvilp),ir aplamai lietuvoje i dvirati ziurima dar ,kaip i tr.pr.prie karviu nuvazuoti.
Vienam pasigyriau kad turistauju dviraciu tai paziurejo i mane kaip i marsieti ir paklause ar mano automobilis sugedo?