Prasom jusu patarimu,Padesite?

nezinau, labai jau mazhai pinigeliu gaunasi… jei nuo spalio 19 iki kaledu tai ~ 60d. po 2 lt x2 ganas 240 lt Nekaltas Kaledu vakarelis uz tiek isheitu… o geriausia paaukok kam nors Gerai Taip

niu suprask,nesam labdaros organizacija…tad mes sau juos taupome

Fajnej sugalvojot Šypsena bet pasiulymu as neturiu Nežinau

nu jej nenuvaziout kur taj nors dienele linksmaj pralejskit judu abudu Cha cha

Sutaupykit… Taipir tadu vestuves kelkit Girtas

aelituk,westuwes.? prisiprasej…

Nenoriu dar Negeriau uy tuos pinigus pasilinksminkim Taip

geriausia pasiulyta ideja yra pakolkas…pinigaj ant keliones. pwz i wandens atrakcijonu parka Šypsena

tiek daug bangoje idejiniu zmoniu o patarimu kazko mazokai,na? mes kiekviena pasiulyma apgalvojame,aisku jis turi buti proto ribose,o jusu ir nenuskriausim taigi kavine laukia,o ir kompanjona ar kompanjone rasim dar Šypsena

Kaip miela, bet man nereikia panelių, ir į piceriją pats nueisiu… Ir aš visiškai netikiu, jog jūs ką nors į piceriją nusivesit, bet patariu visvien: Išsinuomokit viešbūtyje kambariuką už tuos pinigus ir kartu, atsiriboję nuo Pasaulio, atšvęskite šv. Kalėdas… Beje, “Hollyday Inn” puikus viešbūtis tam, bet ne po 2 Lt. reikėtų į taupyklėlę dėti…

zinaj ka !!!susitaupykit…ir vaziuokit i Jurmala(Latvija) Taipten yra vandens atrakcijonu parkas…laaaaabai ten linkssma Taip Apkabinimas Labas Šypsena Mirkt Juokiasi Liežuvis Nekaltas Laimingas Tūsas Myliu

tai kad as pati pana nx man ta jusu panele…

o tau vaikino nereiktu? pvz dzentelmena tomzyka? ar dar koki? Girtas Juokiasi

ji vandens bijo Drovus Myliu Juokiasi Cha cha

BET TAJ PAS MUS NORU DAUG,NEGI PADET NEGALI

tai kam tada prasyt padeti, jei issidirbineji?

ji man sake kad tikraj bijo vandens Liūdnas

siulau taupyti, kol suzinosit ko norite Mirkt Tūsas

tiesiog mes norime kazko vilniuje ar klp. o kur ten galima ka nuveikti?