Prasau pagelbekit del kamuojancios nemigos

o gal bicas rask kaip pries miegant gerai isvargti? Mirkt

yra vaisu arba tiesiog atsipalaiduoti ir manau nemiga turi praeiti

Man atrodo Limonas uzmigo… Cha cha

nueik i vaistine israsys kokiu narkotiku pigiu, o siaip ipisk simta gramu pries miega zinok tikrai padeda Taip isbandyta.

Gal depresuoji daug? Nekaltas Gali ir nuo depresijos buti, asmeniskai esu tai patyres Nekaltas

cia laikinas bet veiksmingas… nueik i bariuka ir tiek Alus…kad nutruktum… matysi miegosi kaip uzmustas… netsakau uz pasekmes ant rytojaus

negi miegodamas

na panarsiau bet nieko doro taip ir neradau kas veiksmingai veiktu…

na kolkas tik sis metodas ir yra veiksmingas bet gi kiekviena diena neprigersi kaip parsas… yra ir darbu:/

vakar apsilankiau vaistinej tai kazkokiu zoleliu arbatos prisipirkau dar tableciu, bet veiksmingumo kaip ir vistiek nepajauciau…taip kas valanda kaip zadintuvas koks atsibundu ir atsibundu, nu nahrien nervina ir diena visa nueina kazkur…

sakau pries miega isgerk 100 gr snapso pamatysi kaip pades Taip esu bandes bent man tikrai veiksminga

nueik į vaistinę ir pasiklausk, kokių vaistų reikia… nors ir valerijonas padėtų

bl.iat man tas pats! anksciau normaliaj miegodavau, dabar nieko nesuprasi, galiu nusivaryt nuo koju kashi beloshdamas grizes vis tiek lovoj prasivartau ir uzmiegu tik kokia 5-6 valanda ryto! bet ir tai ten buna snuduriavimas o ne miegas, diena jei noriu pavarges pakrist pamiegot, tai prasibundu kas keliasdesimt minuciu, i visokius menkiausius triuksmelius reaguoju Pavargęs anksciau labai senais gerais laikais kai tik siaip kartais neuzmigdavau imdavau skaiciuot ir padedavo, dabar nifiga Cha cha pradejau galvot kad tik nebutu kaip tam vargsuj, kur per telika rode, kur isvis nebemiega Nežinau

walerijono arba raminanchiu arbatu nusipirk Taip

Limonas, pries miega paskaityk Shventa Rashta arba kokia kulinarijos knygele… galu gale, issiimk tuos pagaliukus is akiu, kur vokams neleidzia nusileisti :confused:

Juokiasi

…ziauru as sakau…

gal dar testamenta pasiulysi parasyt?

tam kad kita diena buciau normalus darbingas zmogus o ne kas vadala mumija ar panasiai…ot zmones nieko gero taip ir nepasako kas padetu:/

arba alaus ikalk pora litriuku, miegosi kaip kudikis Taip Gerai