prakeikta sloga

O aš nesiūlau bandyti JOKIŲ antibiotikų, kol nėra nustatyta slogos priežastis.
Ilgalaikė sloga gali būti ir alergijos pasėkmė. Ir nosies defektų rezultatas, ir maža kas. O antibiotikai nėra "bet kam" Ne
Kam leisti pinigus ir pirkti tai, kas nereikalinga? Juk ir pakenkti gali Baisu

Jūs turbūt nežinote, kad negalima gydytis "bet kuriais" antibiotikais. Tai nėra "uždegimą mažinantis" preparatas. Tai ligos sukėlėjo naikintojas. Jei blogai parinksi vaistą, jis tiesiog neveiks. Ir antra: jei pataikysi, bet gersi ne pagal intrukcijas (tarkim per mažą dozę ar per trumpai), sukėlėjas įgis atsparumą antibiotikui ir jei ta bacila užkrėsi kitą žmogų, jam gydytis jau bus sunkiau, nes jį veikiančių antibiotikų sąrašas jau bus susiaurėjęs.

Šiame forume jau buvo skundų, kad anksčiau išrašydavo paprasto penicilino ir didžioji dalis infekcijų praeidavo, o dabar rašo naujausius, mandriausius ir neveikia. Viena iš priežasčių - bakterijų atsparumas antibiotikams.

Niekuomet nereikia gydytis vaistu, kurio neišmanai. Kiekvieną naują vaist1 turi paskirti gydytojas.
Ir vaistą nuo nuodo skiria tik… dozė.

[quote]arturelis rašė:
ka tie gydytojai… tipo arbata su citrina gert, vitamino C, lashu ir viskas Juokiasi

[/quote]

nu jei jie taip sako, tai reishkia - ne sinusitas Gerai vis gi sloga reikia gydyti, kad nebutu chronishka.

Siaip esu girdejusi kad nuo bjauriu slogu, net sinusitiniu, gerai padeda paprastas nieko nekainuojantis naminis gydymas, tik ganetinai nemalonus. I stikline silto vandens iberi juros druskos, keleta laseliu jodo ir visa ta stikline vandens reikia gerai isplauti nosi: kiek imanoma itrauki i nosies vidu, tada isputi, vel istrauki i kita skyle, vel isputi. Kartoti keleta kartu per diena. Procedura ziauriai nemaloni (savanoriskas skandinimasis), bet zinau ne viena atveji, kada visa sloga issiplove kartu su siuo tirpalu.

Taip, Slyvuk, ta priemonė gera. Gerai
Vaistinėse yra aorozolių su jūros vandeniu bei jūros vandeniu ir variu, veikiančiu antibakteriškai. Namie tą tirpalą pasigaminti pigiau, tik ne taip patogu naudoti. O vaikų ir nepriversi. tai aš nusipirkau purškiamą.