Pradėjo perėtis masiškai

xujlozylai jamsi jau neries ir sventosios sapalam ir usoriam? klaipedoj anas

Man tai labiausiai vėžiukų imitacijos dirba Gerai, nežadi gamint? Tokių rusvų atspalvių raudona apačia Myliu Cha cha

wow. sauniai tu cia Gerai Gerai butinai pameginsiu Šypsena

kibiai atrodo Gerai

ciakrokodilai ant jo visos zuvys ima

DzO> gerą čia įkėlei Cha cha gal katės galvoja, kad ten kokia gyvatė Cha cha

Gerai

“bait breath mosya” gerai pakopijuotos vienas prie vieno. Čia kaži nieko negresia už tokius plagijavimus ??

" Čia kaži nieko negresia už tokius plagijavimus ??" - sušaudymas pakariant,2 metai,kasdien po 3 valandas.Karoč fyzė spiridonui Juokiasi

jonkac, na nėra čia 100% kopija. Taip, masalas panašus, bet ne COPY-PASTE. Įdedu didesne masalo foto: part.lt/perziura/fa37c0ab167033967a297b22be39ed03775.J PGnete gali paieškoti BB mosya ir palyginti. LabasŽK masaliukas su šypsena, gudriom akytėm ir dryžį turi per visą nugarą Cha cha

“nete gali paieškoti BB mosya ir palyginti.” - pigi kopija. Šypsenap.s. bet mosya reklama gerai padarei. Mirkt

Kažkam tai žiauriai pavydas bambą griaužia Juokiasi, nepatinka-pirkit “mosya” ir būkit tyliai.

Cedis, kodel taip itari? Pats kasaisi? Mirkt A kuriuos pirkti tai manau patys visi nuspres. As jamsiu ir spiridoniniu. Jeigu parduos man… Šypsena

kopija bus tikrai pigesnė už daugeli “valgomų gumų” ŠypsenaBus galimybė nusipirkti vienetais - įvairesnių spalvų variantų, o ne pokais po 10 ir pan. Taip pat yra galimybė silikoną padaryti su skoniu (valgomą) ir ne tik su druska, bei įvairių kvapų. Labas

pardavimas prasidės kai bus paleista www.zukleskertele.lt Laimingas

“Krokodilai” irgi kazkur matyti Šypsena Nu bet jeigu kaina bus padori, o dar ir kibus, tai Gerai

Spiridonas GeraiLaukiu nesulaukiu, kada jie pasirodys prekyboje. Tikiuosiu, kad ateityje bus įvairesnių formų masalų, tinkančių ir nanojigui Mirkt

Įvairesnių bus. Įmetu dar vieną, kad nekaltintumėte visišku plagiatu Laimingasšitas kurmis nuo A iki Ž pilnai mano sukurtas kunelio ilgis 2 cm (be uodegos ir ūsų) su uodega ir ūsais 4,5 cm, p.s batukų išmiera 0,5 Cha chapart.lt/perziura/4248f7110255fe33381004baad56361539.jp g

Tai kada laukt tos kerteles, kazkaip ilgai ji kurias…

manau, iškart po Vėlykų Nekaltas