Pradejau uzbaigineti tvora

Nu man ne prie sirdies tox tvoros kurinys bet visad stengiuos iziuret kitus dalykus, jei imanoma as ir gi tverciausi daugiau dekoratyvine , bet buna atveju kad reikia det nepermatoma, o kaip zinome betonine labai daug kainuoja jei dar graziai tai darome kaip pigiau, kas statosi ar isirengineja namus tikrai supras kaip pinigai eina juodai, ir ka galima stengies pigiau, plus gegege tik ims paskola tad jam reikia kad ivertintu daugiau o neikistu dabar savu litu , tai va nesipi.zdavokit taip baisiaiKanda

kap sakoma - kiekvienas kuria grožį savaip. paprasčiausiai, pažvelgus į namo vizijas, tokia tvora gaunasi sunkoka (bent jau iš patalpintų nuotraukų). O dėl pinigų kišimo - už poros savaičių nišos užkimšimas man atieis 1000 Lt. Nežinau Taigis - apie statybas aš šį tą žinau Šypsena O dar vonia… Ir miegamojo grindys Nekaltas

foxas o man viskas ir per 2 menesius tai tuoj plaukus nusirausiu

Baisu, grindys vonia cia dar mazi pinigai , o kur navarotai: sildymo sistema, santechnika cia jau 10-12 st vaiksto, o kur kitkas viskas ainu geriau GirtasGirtas

ne į temą pavarei, bet nieko, būna…matyt tiksliai
Girtas

i tema i tema kol nesusiduri pac su problemom tai pi.zdavoti lengviausia, cia skonio reiklalas plus litu reikalas plus dar kitas reikalas, o atsakyti i klausima galetum, nors atsakyma jau nujauciu, nes bute-inkile labai jau mazos islaidos i busta.

2 offroad
kol kas taip, dar kokį mėnesį: po to bręsta hidroforas, langai, malkos žiemai, pirtis, etc…žodžiu ir man ne viskas iš karto, bet kadangi kaimynai bus už kokių 200 m arčiausiai, tai tvora tik 19-j vietoj…

beje, bute-inkile ne taip jau ir mažos išlaidos (jei nuoma priskaičiuosi), dalinai dėl to ir varau iš ten…

as turejau omenyje i remonta ir etc, pragyvenimas mokesciai ir tt neturejau omeny

Jei jau praklabant apie statybas - tai pasiimi pąskolą ir stengiesi užmiršti kiek iš tiesų uždirbi… Brrr… Pats panašiai įklimpęs esu. o gyventi tai gražiai norisi…

Pritariu apie paskolos baisuma, bet bute ir name pagyvenus, ir palyginus niekaip nebekeisiau namo i buta, koks biednas tas namukas beatrodytu vis savas daigtas o jei dar nuomoti buta tai isvis Baisu

Per anksti gavau lengvatinę paskolą… Pusę metų vėlaiu būčiau gavęs, tai danbar namuką tvarkyčiau, o ne butą Žliumbia

kaikaim butas privalumas kai kam ne???

Neduok Dieve tokius kaimynus- sitokios tvoros prireike Apakęs

…tai paprasciausia saviraiskos forma, na netraukia p Gegede iki skulptoriaus- nors gerai pazeejus , duomenu turi , prelegentas …gal sunkiatleciu gal akmenskaldzio , bet tas potraukis apribot erdves …ar neprives iki klaustrofobijos…depresijos…tamsia gudzia rudens nakty…kai aplink klaidzioja apsiruke aguonu ir galvu medziotojai…uuuuu kaip gudu …atsiskyreliams be kalasnikovu ant LT…

siaip atsirado kaimynas kuris kasdien ateina kazko skolintis 2x na…ch… pasiunciau visvien ateina tai tvora ir palaidas suo pagelbes biski manau Cha cha trumpamŽliumbia

Nu tu cia pavarei!JuokiasiJuokiasiJuokiasi
Negana, kad visiem skolingas (atsitverineji nuo kreditoriu), bet uzsidares dar ir kliedi: TVORA PAKELS ZEMES KAINA- isiskaityk koki cia breda parasei savo sapaliojimuose!
Tai kask dar kokius 6 shulnius- zemes kaina deshimteriopai pakils!JuokiasiJuokiasiJuokiasi

su laužtuvu tu jam 2x… tada turėtų padėti…Mirkt

nu gal ir pakils, ką tu žinai, kiek ir kaip ten žemė vertinama, gal pagal kaimynus? Nekaltas va rašo juk , kad turi tokį, kur ir siuntinėja ir į kuprą duoda, o vistiek skolintis lenda…

jei tamsta turto vetrintojas tai gal ir turit teise sakyti bet sklypo kaina kiek zinau priklauso nuo to ar elektra yra ar yra vanduo ty kiek i zeme ikista pinigu ir vaapscie nenervink tai kokio h…jo as ja statau??

Aaaa, o as maniau, kad jis kazkur Lietuvoj ta zeme turi…, nes Lietuvoj banko atstovai kaimynais nesidomejo bent iki siol…
Cha chaCha chaCha chaCha chaLabas