Požiūris į Metalistus, Pankus ir Hipius

To Angel of Dead as manau kad tikras pankas niekad nesakytu esas panku…

Hipiai - atgyvenos, kiek juokingi, bet taip "neiktybiskai Šypsena
Metalistai - na, as pats didziaja dalimi ko gero toks esu, tad… aisku, yra ir tokiu, kokiu neoreciau matyti atitinkamose gretose… Ne
Pankai - hm… kai pgalima gerbti zmogu, kuris stengiasi buti siuksle? Piktas Ideologoija labai nepatinka Piktas , bet ziuriu, kad Lietuvos pankai ne per labiausiai jos laikosi, tai px, tegu gyvena.

Na ash priesh juos neturiu nieko, sakyciau netgi jauciu jiems kazkokia simpatija Mirkt

tik treninginiai ar kokie kiti lochai gali skirstyti zmones pagal klausoma muzika ar apsirengima,vienu zodziu visi turi atrodyti taip kaip jiems patinka,ir as visiskai nekreipiu demesio kad ir kaip isskirtinai zmogus atrodo,jei jam taip patogu tai Gerai

toleruoju bet nepropaguoju…Mirkt

Visi galvoja, kad jie blogiukai ir del to labai klysta… Taip, jie klauso agresyvia, muzika, bet dazniausiai buna geri zmones P.S. turiu omeny metalistus. Pats esu vienas is ju. Nu ir vienas draugas nera koks blogiukas ar issiskiriantis blogais bruozais. jie visai nera tokie kokius juos vaizduoja per TV…

Jeigu man nelenda i akis ir as nelendu Cha cha siaip esu neutralus Mirkt

Aga, visi ce pas mumi neutralai, bet kazkaip keistu klausimu vistiek kaikam kyla.

[quote]
rimante rašė:

visiskai pritariu…kazkaip vaiskiska taip skirstyti zmones…

ache raše:

na kodel? juk taip idomiau… Cha cha

o ko jam gedytis? Cha cha

na o shape tai turbut pankai tai labiau pagal muzika, nei pagal apsirengima. galbut klystu. Mirkt

hipiai-Blogai,pankaiBlogaina gal metalistai siek tiek geriauGerai.nors…

Apie metalistus prasyciau tik gerai arba nieko!..
Piktas Blemba, susinervinau!..

man tik iskilo tox klausimas: pagal ka atsikiriat, kad cia pankas, cia hipis, cia metalistas? negi jie tokie skirtingi, kad net vaizduojami kaip priesai? o del tokio skirstymo, tai net nezinau…vis tiek visuomene visais amziais susisluoksniuoja - buvo vargsai ir turtingi, o dabar tokios jaunimo ir ne tik grupes…gal taip tiesiog turi buti…gal mes negalim neskirstyti? juk kodel yra rasizmas? tai labai panasu…bet manau turetume isaugti is tokio lygio, bent stengtis, kad taip atsitiktu…

Man juokingai skamba tos kai kuriu idejos apie panku, hipiu, metalistu ir kitu neformalu susivienijima.Tas yra neimanoma, nes ideologijos nesuderinamos.Pats esu metalistas, gal ir skinas kazkiek, o panku ir hipiu nemegstu, panku tai ypatingaiBlogai.

man pankai,metalistai labai patinka. ypac bernaiCha chaCha chaCha chaCha cha as manau esu ir panke ir draugauju su tokia[geriausios drauges]tai vaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaGeraiGeraiGeraiGeraiGerai

hm… nu ispradziu del to kad reikia klausytis ivairios muzikos o ne tik vienos…as visad buvau melomanas (nu ir esuŠypsena) klawsausi beveik viso…bet matyt butent tai ir nebuvo mano…man reikejo kazko tai ypatingo …mano…
taip atradau panka pankroka ska ir t.t. Ne … pankas nesu… nu taip sakant prijauciantisŠypsena turiu draugu panku …puikus zmones… ir pritarciau kad turbut tokie zmones (kaip ten buvo? pankai.hippiai ir metalistai) yra laisvesni, originalesni, idomesni ir t.t.o gal cia tik man pasiseke su tokiais susitiktŠypsena

siaip aisku skirstyt pagal muzika kvaila …nors cia ir ne tik muzika yra …tai jau taip sakant life-styleŠypsena nu gerai …as irgi toleruoju visus
…kas man nemaisoŠypsenaŠypsena

Poziuris kaip NACIU i ZYDUSPiktas

tai tu skinas tada gal Cha cha

metallica buvo metalas Šypsena

pankai , hipiai ir metalistai yra labai zjbs. cool zmones!as juos visus labai myliu, ir susitusinu su visaisTaipGeraiGeraipati esu labai prijaucianti pankamsCha cha PUNKS NOT DEAD!!Taip