Porsche centras Klaipeda

siandien mineralka iki perku. zmoniu xyujava tucia. ataina vedeja, paziuri, kad as tik su ta bonke, sako jei nieko sveriamo, ateikit i info centra paskaiciuosiu. klausiu kas cia nutiko pas jus? sako beveik visi zmones pabego, nieks nenori skiepytis.

Pagal gasdinimus ir antraščių baisumus medijoj, jei priimt viską už gryną, tai po savaitgalių visam pajūryje, jūros šventėse ir t.t. morgas dirbt nespėt turėtų. Neveikia tie ilgalaikiai karantinai jei ilgiau nei 1-2savaites trunka. Gyvas pavyzdys, kad nieko niekas geriau nepasiekė užsidarydami už Švedus, bet vistiek karantinais gazdina. Izraelį ant šakių kėlė, kad susivakcinavo ir turi dabar didesnį infekcijų skaičių už Lietuvą. academic.oup.com/cesifo/advance-article/doi/10.1093/cesifo/ifa b003/6199605

Zhakai, o matei kas ten serga ??? Uždarytų visus antivaxerius porai savaičių Taip Gerai

Tomai, sėkmingai užsikrečia, prireikia ligoninės ir net miršta sėkmingai ir vakcinuoti. Kas vis daugiau matos paskutiniu metu. Vienintelė teorija, kuri nesikeičia, tai, kad kuo vyresnis ar daugiau ligų turintis tuo pažeidžiamesnis. Tas agresyvus visuomenės kiršinimas tarpusavyje, skirstymas į vakcinuotus/nevakcinuotus, pačių politikų agresyvūs pasisakymai ir t.t., tai jau Veee

Gerai atrodys rydeni, vakcinuoti trampampam tusinsis klubasike, ne vakcinuoti žiūrės pro atvirus langus is namu ir brauks ašara. Pas mane jau darbe dvižucha prasidejo, ka ir sakiau, kad atkirs nuo pasaulio per pajamas.

Zhakai, sakai px vakcina ar ne vistiek niekas nesikeičia? Baikit, nemanau Ne Labas

Kostia, papiesiu uz savaites geros, kaip antivakseriai taps vakcinos fanais Cha chaRealiai antivakseriu gali buti vienu atveju, esi pensininkas be ligu ir gyveni miske. Siaip sakiau ir sakysiu, kad man nx nereikejo, nenorėjau ir tt. Bet… Man 45+, negali zinot kas nutiks su pvz Sudužusi širdis, kai kiekviena minute svarbi, o ten jau blablabla, reikia ji pirma istirti, ar ne kovYdinis, laikas eina brangus, guli kaip darzove ir jauti smegenu mirti Cha cha

Nu va jau ir baigiasi gumos tempimas ir reiks ait susicipuot. Ufff

nuo praeitos žiemos, kai tik prabilo apie vakcinas, buvau suplanavęs vasarą pralaukt, o rugsėjį-spalį pasiskiepyt. Bet jaučiu teks rugpjūtyje, tik širdelę pasitikrinu ir antikūnus pasidaryti įdomu prieš tai.

Nesiskiepykit, man naujų žaislų reikia. Piktas Cha cha

nusipirksi koDleta is obamos ir uztex…

Kam tu man blogo linki? Juokiasi

o kam tu visiems blogo linki ? Užsispyręs

dukra nieko nejuto, bet antikūnų yra, skiepijosi nes išvaro į Švediją pusmečiui pagal erasmusą. draugelis vienas šeimoj besimptomis su antikūnais, tai nesiskiepyjo.

Tomai, aš ne apie vakcinas šneku, o neadekvačias reakcijas problemai Labas Antivakseriu su abiem skiepais nežinau ar galiu vadintis.

BG, aš nelinkiu, tik palaikau antivakserius. Cha cha Gerai

As korono gruodi kai prasirgau sunkiai, tai planavau skiepytis rudeniop. Pazystamas geras sirgo lapkriti, po sirgimo 2 men antikunu turejo apie 100, dabar pasidare kraujo tyrima jau rodo, kad yra 260. Sake dar nesiskiepys. Eisiu ir as paziureti kokie mano parametrai Laimingas

Vyr, gautum vieną skiepą ir ramu būtų pvz dėl kelionių. Šianakt grįšiu į LT, tai supildai kelias formas ir viskas, o jeigu nėra ir pasibaigę tie mėnesiai tuos testus daraisi Blogai

Krwa, kiek gyvenu kaime nei karto zvyrkeliu neteko vaziuot, atvažiavau i vilniu, pirmas taskas…zvyrkelis Užsispyręs Kanda

nu tai didesnis kaimas nu…