Pono Chainiko virtuvė

prilipo fiskars skustukas
https://www.senukai.lt/p/zuvies-peilis-essential-1023800-fiskars/56t4

kas gali rekomenduot gerą skustuką ešeriui?Drovus blt nusipirkau pas kitaicą tokį šūdą, kad abejoju ar tiks net karosamsŽliumbia todėl nutariau ne taupyt ir neišradinėt dviračio, o pasinaudoti kolegų patarimaisKietas

niekuo tu nesidomi, o tik tupai delioji nuorodas, kurias tau liepe sudeliot, o ir nuorodos virusuotosBlogaiBlogaiBlogai

Aš taip pat duomiuosi autoklavais, kaip šitie: http://www.moris.lt/lt/laboratorine-iranga/autoklavai. Kur gauti pigiau?

[quote]
saruj ra:

Plekšnė man skaniausia, kai marinuojama kepta (kaip stinta)Niam niam

Ar esate kas nors isrukine lasisa ar slaki ?
kaip ruosiama rukinimui ?Nekaltas

Na žvejai, daug ****elinat apie zvejybas, meetus ir t.t.
O apie kulinarija nešnekat.
Sakau reiktu tema tokia uzvesti, kur kiekvienas galetu parasyti, koki tai receptuka kaip žuvi paruošti, visokiom pozom, Sioma apie grybus tegu parašo.
Taigi pirmas žuvies paruošimo būdas

Zuvis folijoje.
Vienas is dazniausiai gamtoje ruosiamu zuvies budu.
Imamam isskrosta ir isvalyta zuvis,
zvies vidu apibarstome prieskoniais (aš naudoju druskyte ir pipiriukus), isukame i folija ir uzkasama i karstas anglis. Po 10-15 minuciu galima ja valgyti Niam niam

Tituliniame, 3 iš apačios Juokiasi

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/205938.41-=(1999997156
Labas

Bet ten kryžiuočio tema. Jis tik žalia žuvi valgo. O man receptukai ir paruošimo būdas rūpi. Labas

Ir dar, čia ne tik apie žuvi, čia ir apie grybus ir apie turisto pusryčius prašom rašyti.

apie turisto pusrycius:
isverdi puode ryzius arba makaronus.
tada atsidarai skarbonke troskintos jautienos(ne kiaulienos, o jautienos, ir kuo pigesnes, kad kuo maziau riebalu butu),
suverti tushonke ir ryzius arba makaronus i keptuve ir pakepi kokias 5 min. tada jau galima est taip arba su keciupu.
dioshevo nadiozhno i serdyto…

mano megiamiausias keptos zuvies receptas:
labiausiai tinka lydeka arba lynas.
paimi supjaustyta gabaliukais ir pasudyta zuvi.
ja iskepi ant aliejaus be jokiu pribanbasu.
tada i ta likusi alieju su issileidusiais zuvies taukais privarai stambiai pjaustytu svogunu ir kepi kol iskepa(skaidrus pasidaro).
bekepant an cibuliu dar pipiru pribarstai…
tada sudedi iskepta zuvi i gilu bliuda, ir uzpili ja cebuliais keptais su visu aliejum ir taukais.
tada ta bliuda uzdengi ir duodi pastovet kokias 5min , kad visa smarve i zuvi susigertu…

po to suedi.

ir is vis, moderatoriai galetu sita tema i virsu uzkelt visiem laikam…

taigi maisto forumas dar yra labiau tam reikalui pritaikytas, jaučiu, mirs ši tema greitai.

tai ir uzkelk virsun, kad nemirtu greitai…

kai turistavau prie Lakajų, zjbs sriubytė gavosi iš stiklainio lietuviško "Šiupinys", tik dar pridėjau bulvių, morkų, svogūnų, grietinės Liežuvis

Geriausias žvejo maistas :

Produktai :

  1. Lašiakas (lašiniai, jei kam neaišku)
  2. Juoda duona
  3. Svogūnai (galvomis)
  4. Kečupas.
  5. (svarbiausias) degtinė

Paruošimo būdas :

Duona storom riekėm supjaustoma, svogūnai nulupami, lašiakai supjaustomi.
Ant duonos pilamas storai kečupas, po to supjaustyti svogūnai. Lašiakai atskirai ant celofaninio maišiuko. Tada viskas paeiliui žralinamaKandaKandaKanda užgeriant degtine iš bonkos. Niam niamNiam niam

Labas Skanaus Niam niam

Dar tiktu ir samane Taip

Kai šitiek papildomai pridedi, tai gera sriuba gausis ir iš vandens su sultinio kubeliu…

is kirvio irgi nebloga gautus tiek dadejus