Pono Byno istorija "Story of Mr.Bean"

Kad su dauguma komikų taip yra. Č.Čaplinas, Bill Murray ir daug daug kitų. Kažkodėl… Aišku, galima rasti ir išimčių, pvz. su Genadijumi Chazanovu nereikėtų važiuoti viename kupe - plyš žandai…

Tai, kad Kaune tokie dalykai geri metosi Šypsena Arba paprasciausiai nueik i kolekcija.mums.lt - ten yra Mirkt

A jojojo, tikra tiesa, štai garsusis šoumenas Beni Hilas, kai tapo neįdomus Temzės televizijai, taip ir mirė vienišas įsistebeilyjęs į teliką… Šypsena

gal geriau ziuresiu 112 nes ta istorija LTV kartos dar daugybe kartu

O tai tuos kompaktus, kurie yra siūlomi šiam puslapy, galima būtų įsigyti tik Kaune? Drovus

Kiek zinau, tai ne vien Kaune Šypsena I visus miestus persiuncia, tik reik moket uz isperkamaji mokesti 12 lt tada Nekaltas

Atsiprašau, kad aš tokia nesupratinga Drovus Bet kur aš turėčiau kreiptis ??? Ir ar visas prekes iš sąrašo galima gauti ??? Radau ten keleta labai neblogų dalykėlių, ir sumokėčiau tikrai tuos 12lt,juk patys kompaktai tokie nebrangūs… Žvaigždė

Hehe, taigi yra nurodytas meilas Šypsena O siaip tai ir i mane privaciai galima kreiptis Šypsena

per velai suzinojau kad rodys. gal ir idomu butu buve paziuret.

Dazniau Bangoj lankykis Šypsena

visai idomu buvo pazhiuret Taip ir bynas man patinka Šypsena Gerai

Kam jis nepatinka? Cha cha Tik sbobams nebent

As ziurejau ta Cha cha labai fainas man jis Gerai Šypsena

Cha cha

Blogai

Beans geriausias nor belenkiek kartu ziureciau tas pacias dalis visteik jokynga Šypsena turiu nemazai jo trumpu daliu parsisiuntes ir viena fylma best of mr.bean [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/462.2 05342.23…-=(982169546](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/462.205342.23…-=(982169546) argi jis nejuokyngas Juokiasi

jis kietai pavaro Cha chajo tokia durna veido israiska Gerai Laimingas

Man patinka ponas Bynas. Taip Gerai

Gerai