Poledinės žūklės varžybos III etapas 2005-03-11 Glebas.Rezultatai 1-oje zinuteje

Neatspejai Liežuvis as 13-tas Juokiasi

Manau sis klausimas gana rimtas, reiktu aptart. TaipKada renkames “Medziotoju” restorane? Cha cha

tai gal tuo paciu ir paskutini etapa surengsime Jeruzales baloje ??? Juokiasi

Geniali mintis Taip Gerai Cha cha Cha cha

Ketvirta klausima tai reiktu rimtai aptart Cha cha Nekaltas

Jei darytume lygiai uz savaites ketvirta etapa,as ussakyciau visa kaboka su Alus Taurė Taurė Alus ir pastatyciau visiems kas dalyvautu varzybose Mirkt

pisdukeliaiblia Cha chafoto dedu i dienorasti po biski Mirkt

nublia-as dalyvauciau Taip Cha chaP.S. ziurek neprisizadek Juokiasi

Dar ir Moteris galėtum užsakyti JuokiasiNu tai kas dalyvaus ketvirtame etape - “kest taurėje” ???

jei dar ir Moteris butu Gerai Cha chafiske tame,kad po savaites bus penktadienis,t.y. darbo diena,bet del tokiu malonumu galima viska suderinti Kietas Cha cha Cha cha

Nu gerai sestadieni galma butu daryt,bet sutik reklama butu nebloga,dalyviu pritrauktume su nemokamu alumi ar Taurė po varzybeliu Mirkt

o ar ipirksi tiek Alus Alus galingai chebrai ??? Cha cha

Nu kaip nors jau Mirkt,koloboku tik pora dalyvauja Cha cha

nepamirsk,kad Masingas kandidatas i kalabokus Juokiasi

nuotraukos–> [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/698 196-=(285259616](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/698196-=(285259616)

Kest turbut Girtas, kad raso bileka Nežinau Nekaltas

kest iš 14-os vietosjau pakilo į 13-ą Gerai

…kai vaziuos i varzybas vienas- bus PIRMAS!!! Cha cha

Laimejo tie, kas paskolino man matyliu Taip taip kad darykit isvadas Cha cha Cha cha Cha cha

Ne buvau as jau toks visiskai Girtas,truputi tik 3 bokaliukus islakes buvau,o kalbu visikai rimtai Nekaltas