Poledinės žūklės BALŲ pasiūlymai

Siulau Luodi arba Luodiksti, yra tikimybe gaut ir nakvyne su pirtele

buves, kai dar tik ilankas uztraukia… labai dyyyydeli eseriai tadu kimba. Alnis geras ezeras, bet ant pirmledzio labai pavojingas.

tai ant pacio pirmledzio butu neprotinga varzybas organizuoti.

man px kur bus varzybos,svarbu,kad ledas butu tvirtas Cha cha

tada ciuozykloje butu kaip tik Cha cha

ai ai kaip grazu (pyp)

Su Alniu žiemos pradžioj reik atsargiai - šaltinių yra, gylio yra ir ledas užšala nevienodai… luodys užšala gan vėlai, nors tai liuks ežeras įvairių pomėgių žvejams, o važiuot 140 kilų iki luodykščio neverta - ne super ežeras - panašių ir Molėtų raj. nemažai - nebent nakvynei sąlygos geros…

Visa zvejyba reikia rengti ziemos pradzioje ir tik ziemos pabaigoje galima i Asveja stintu,o siaip jau kelinta ziema parodo,kad paskutinio ledo kibimo kaip ir nebera.

del alnio - kai tik mazesni ezeriukai uzsals zvejosiu tame rgione, ir lauksiu, ziuresiu, tikrinsiu alnio ledo stori, bet tada reikia varzybas suorganizuoti per savaite, nes kai jau galima bus lipti, sekancia savaite (jei atsilimo nebus) jau reikia ir varzybas rengti, nera ko ten laukti, kol keliukai nepravaziuojami taps, kol kibimas suprastes. tai galiu isipareigoti. aisku, jei kas ruosiasi begioti po visa ezera netikrindamas kur eina, tai, apskritai, niekur neverta varzybu organizuoti, kol peikena dar veiksminga, kol ledas ne per visa grazta.

tinka Taip Cha cha

na kur jau neprigalvosi atvirksciai daug paprasciau nei siltuoju sezonu, nereikia juk nei isplaukimui geros vietos, nereikia valciu, nereikia ezero butinai didelio, nereikia oro gero Taip. tinka almost viskas. vienintelis dalykas ko reikia tai gero saltuko ir mazai sniego Taip

“poledines zukles balu pasiulymas” jeigu reikia siulyti balas tai prie mano namu po lietaus girdejau geras kliovas buna… zioema deja sunkiau,taip pat girdejau kad totalus isalas balose buna Cha cha Šypsena Cha cha

Žiemos meetui turiu vietą Nekaltas Tariuosi dėl sąlygų pagerinimo Nekaltas Kaina 20Lt vikendui su pakurenta pirtim NekaltasRinkitės balas NekaltasPakasas, Ūkojas, Linkmenas, Asėkas, Srovinaitis, Baltys, Gruodiškis, Almajas, Joskutis, Šaminis, Baluošykštis, Baluošas.

Nakvynė apkurenamoje patalpoje Šypsena Lušnelėje 6 kambariai. Nuo Baluose 5 km. Šypsena Jei atsiras norinčiu, pastoviai turėti pigią nakvynę, bus išklausytos pastabos ką reikėtų lušneleje minimaliai tvarkyti. Gamta - rojus žemėje Niam niam AngelasP.S. Jei kalbi apie leidimus vakščioti po ANP, viskas Gerai nereikės Labas

kalbu ne apie vaksciojima per ANP o apie zvejojima ANP ezeruose…

Viską suderinsim Labas

Ko čia užsiciklinai Cha cha - žiemą visad rizikuoji įlūžti, nesvarbu kokio vidutinio storio bus ledas. O jei tau būtinai reikia storo ledo - tai atsivežk jį Baisu iš namų, susišaldęs šaldytuve. Cha cha

gal ir man kaip nors išeitų prisijungti Nekaltas šiaip aš tai būčiau už Baluošykščio ežerą, pats esu jame ne kartą žvejojęs ir dydis manau optimalus

viena karta issimaudziau-uzteks Taip